У Франції затримали священиків за пасхальну службу без масок (відео)

Франція, Париж, священики, масковий режим,
Фото: скриншот | Меса в Парижі

Священнослужителів взяли під варту за звинуваченням в "умисному створенні загрози для життя інших". Прокуратура вже почала розслідування.

У Парижі (Франція) два священнослужителя у четвер, 7 квітня були поміщені під варту для проведення допиту щодо Служби Божої у церкві в центрі Парижа, під час якої не дотримувалися санітарні правила.

Про це, посилаючись на паризьку прокуратуру, повідомляє 20 minutes.

L'union уточнює, що двох священиків взяли під варту за звинуваченням в "умисному створенні загрози для життя інших", а також не носінні маски і зборах більше шести осіб без дотримання дистанції.

Le Parisien пише, що традиційна обрядова меса відбулася в суботу, 3 квітня у церкві Сен-Ежен-Сент-Сесіль. На кадрах відео видно священиків, на яких немає масок, вони стоять близько один до одного.

Традиційна меса в Парижі

Прокуратура Парижа у зв'язку з цим інцидентом почала розслідування. У той же день Паризька єпархія заявила, що "вражена очевидним недотриманням основних інструкцій щодо дотримання соціальної дистанції".

Нагадаємо, Папа Римський Франциск у своїй новій книзі "Давайте мріяти: шлях до кращого майбутнього" дорікнув людям, незадоволеним карантинними обмеженнями, в егоїзмі. Понтифік вважає, що такі люди думають тільки про себе.

Зі свого боку, американський мільярдер Білл Гейтс заявив, що "антимасочні" настрої у США набагато вище, ніж в інших країнах, і що в цьому винне нинішнє керівництво країни.

Фокус повідомляв, що мер Херсона Ігор Колихаєв і глава Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир взяли участь у закритій вечірці, присвяченій Дню театру. Ні представники влади, ні інші гості не дотримувалися маскового режиму.