Протести в Міннесоті тривають 3-й день: затримано більше 60 осіб (відео)

сша, протести, поліція, вбивство
Фото: Twitter / jelani9

Протести в місті Бруклін-Сентер тривають вже третій день. Мітингувальники кидають у поліцейських цеглу, ті відбиваються світлошумовими гранатами.

Поліція Міннесоти заарештувала понад 60 осіб за заворушення та інші правопорушення під час протестів у місті Бруклін-Сентер після вбивства поліцейськими чорношкірого Данте Райта, які не вщухають вже третій день. Про це повідомляє Fox News.

Полковник державного патруля Міннесоти Метт Лангер заявив, що поліцейські забрали людей під варту за "заворушення та іншу злочинну поведінку".

"Поведінка, яку ми як і раніше спостерігаємо, є неприйнятною, і ми не збираємося її терпіти... Це неприйнятно і неприпустимо, якщо ви вирішите зайнятися злочинною діяльністю і знищуватимете власність", — говорить Лангер.

За словами помічника комісара Міністерства громадської безпеки Міннесоти Букера Ходжеса, деякі з учасників протесту кидали в офіцерів поліції цеглини і пляшки.

"На жаль, знову ж таки, деякі громадяни вирішили вийти на вулиці й кидатися цеглою та іншими предметами у правоохоронців, і така поведінка є неприйнятною, і ми просто, відверто кажучи, не збираємося цього терпіти", — сказав Ходжес.

Поліція застосувала світлошумові гранати, коли деякі протестувальники ламали огорожу, зведену навколо поліцейської дільниці.

Нагадаємо, поліцейські застрелили 20-річного чорношкірого Даунта Райта в неділю, 11 квітня. При перевірці документів, копи з'ясували, що у нього є непогашений ордер на арешт. Чоловік втік у свою машину, а жінка-офіцер вистрілила в нього, переплутавши тейзер (різновид електрошокової зброї несмертельної дії) з пістолетом. Після повідомлень про смерть Райта, на вулиці міста вийшли сотні протестувальників.

Протести на вулицях переросли в мародерство. Близько 100-200 осіб зібралося біля торгового центру Dollar Tree, вибили в ньому вікна і перекинули полиці з товарами. У приміщенні магазину також з'явився дим. Протестувальники на цьому не зупинилися і стали проникати в інші розташовані поблизу магазини.