В Ізраїлі скасували обов'язкове носіння масок на вулиці

Ізраїль, коронавірус, карантин, масочний режим,
Фото: arab48.com | Карантин в Ізраїлі

У закритих приміщеннях засіб індивідуального захисту носити все одно доведеться.

З неділі, 18 квітня в Ізраїлі скасовується обов'язкове носіння масок на вулиці.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я країни Юлій Едельштейн, повідомляє NEWSru.co.il.

Уточнюється, що в закритих приміщеннях носіння захисних масок, як і раніше, буде обов'язковим.

Рішення про скасування носіння масок на вулиці прийняли на тлі поліпшення епідеміологічної ситуації в Ізраїлі.

"Маски покликані захистити нас від коронавірусу. Після того, як фахівці дійшли висновку, що вони більше не потрібні на свіжому повітрі, я їх відмінив. Завдяки вакцинації рівень захворюваності в Ізраїлі невисокий, і це зробило можливим нове послаблення", — заявив Юлій Едельштейн.

Раніше повідомлялося, що в медустановах Ізраїлю почали закривати відділення для пацієнтів з коронавірусом. Приводом для цього стало значне зменшення людей, яким необхідна госпіталізація. Кількість госпіталізацій заражених коронавірусом, кажуть місцеві лікарі, зменшилася в десятки разів.

Також відомо, що з 23 травня вакциновані туристи зможуть відвідати Ізраїль. На першому етапі будуть впускати тільки організовані групи туристів. Залежно від результатів першого етапу влада може дозволити допуск індивідуальних мандрівників.

Фокус писав про те, що Ізраїль, який в середині літа завершить другий етап випробувань своєї нової вакцини від COVID-19, розглядає можливість провести третій етап в Україні. Українська сторона висунула Ізраїлю відповідну пропозицію, і вона передбачає подальше виробництво вакцини на території нашої країни.