Путін виступив на кліматичному саміті на запрошення Байдена, — Кремль

Путін Байден, Путін, Байден, вистелпеніе, саміт, клімат
Фото: 24 Канал | Путін і Байден

Захід пройде у форматі відеоконференції в кінці квітня. Усього на ньому виступлять 40 світових лідерів.

Голова Росії Володимир Путін прийняв запрошення президента США Джо Байдена і виступить на кліматичному саміті у форматі відеоконференції.

Про це інформує пресслужба Кремля.

Кліматичний саміт у форматі відеоконференції пройде 22-23 квітня, і на ньому виступлять 40 світових лідерів, серед яких голова КНР Сі Цзіньпін, канцлер Німеччини Ангела Меркель та інші.

"Путін викладе підходи Росії в контексті налагодження широкого міжнародного співробітництва, спрямованого на подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату", — йдеться в повідомленні пресслужби Кремля.

Варто нагадати, що після приходу до влади президент Джо Байден оголосив про відновлення участі США в Паризькій угоді щодо захисту клімату.

У рамках кліматичного саміту світові лідери обговорюють заходи з боротьби зі зміною клімату, плани з адаптації до глобального потепління і досягнення кліматичної стійкості на період до 2030 року.

Раніше Білий дім опублікував звіт, у якому говорилося, що президент США Джо Байден запропонував Володимиру Путіну зустрітися "найближчим часом", щоб "знизити напруженість на українському кордоні".

Також лідер Білого дому стверджував, що Росія опинилася "за межами" світової спільноти, і розглядав зустріч з Путіним як "міст", щоб повернути РФ назад до діалогу.