В Італії чоловік 15 років не ходив на роботу і продовжував отримувати зарплату

випадок в італії, інциндент в італії
Фото: Getty Images | Лікарня, де працював чоловік

У лікарні, де працював чоловік, ніхто не стежив за явкою співробітників. Тому з 2005 року він не з'являвся на робочому місці.

В італійському містечку Катандзаро стався незвичайний випадок. Місцева лікарня виплачувала зарплату з 2005 році працівнику, який там не з'являвся. Про це повідомляє The Guardian.

За 15 років роботи чоловік отримав зарплату 538 тисяч євро (близько 18 млн гривень за курсом НБУ).

Поліція знайшла співробітника лікарні, йому зараз вже 67 років. Йому пред'явили звинувачення у зловживанні службовим становищем, підробці документів, а також вимагання при обтяжуючих обставинах. Під слідством перебувають також ще 6 менеджерів, які могли сприяти схемі.

За даними правоохоронців, у 2005 році, коли підозрюваний тільки починав свої діяння, він нібито погрожував директору лікарні, щоб вона припинила подавати дисциплінарні протоколи за його прогули. Після цього директор пішла на пенсію, а чоловік продовжив не приходити на роботу. Його явку ніхто не перевіряв, доти, поки у 2016 році в Італії не посилили закон про відвідування робочого місця. Тоді ж в країні сталося кілька скандалів, які показали, що подібна практика є поширеним явищем у державному секторі.

Нагадаємо, в Італії зсув забрав у море сотні трун і дві каплиці. Обійшлося без постраждалих.

За даними українського центру зайнятості, в Україні на одне вакантне місце претендує шість безробітних.