Кліматичний саміт: виступ Макрона перервали через промову Путіна (фото, відео)

Володимир Путін, Еммануель Макрон, Технічний збій, Кліматичний саміт
Фото: eminetra.co

Коли президент РФ закінчив виступ, держсекретар США Блінкен вибачився за "технічну проблему" та повернув слово французькому лідеру.

Відеозвернення президента Франції Емманюеля Макрона на кліматичному саміті, було перерване, коли до ефіру підключився президент Росії Володимир Путін. Як пізніше з'ясувалося, стався технічний збій.

Про це повідомляє Independent.

Французький президент був у середині свого виступу, коли пряма трансляція перейшла до Путіна. Російський лідер очевидно здивувався раптової зміни.

Він виглядав спантеличеним, коли його представили, а Макрон все ще говорив французькою і без перекладача.

Володимир Путін, Еммануель Макрон, Технічний збій, Кліматичний саміт

Модератори зрозуміли, що президент Франції говорить без перекладу, і спробували відключити його, щоб перейти до Путіна.

Володимир Путін, Еммануель Макрон, Технічний збій, Кліматичний саміт

Після деякої затримки Путін почав свою промову.

Відео з Макроном запустили вже після того, як Путін закінчив свій виступ. Голова на саміті держсекретар США Ентоні Блінкен вибачився за "технічну проблему" і повернув слово французькому президентові.

Зазначимо, в своїй промові він назвав домовленості, досягнуті на лінії ООН у питанні клімату, надійною основою в боротьбі з емісією парникових газів. Він також запропонував налагодити міжнародний моніторинг всіх видів шкідливих викидів і пообіцяв надати преференції іноземним компаніям, які інвестуватимуть в чисті технології в Росії.

Нагадаємо, президент США Джо Байден додав своїх політичних супротивників, президента Росії Володимира Путіна та лідера Китаю Сі Цзіньпіна, до списку запрошених на перші великі переговори щодо клімату. Обидва вони дали згоду на участь в заході.