Путін відповів Зеленському на пропозицію зустрітися на Донбасі (відео)

зеленский, владимир зеленский, путин, владимир путин, росія, Україна
Фото: колаж Фокус | Путін і Зеленський

Президент РФ стверджує, що готовий прийняти Зеленського в будь-який час, але якщо йтиметься про Донбас, українському лідеру варто говорити з терористами.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий зустрітися з українським лідером Володимиром Зеленським у Москві, якщо йтиметься про двосторонні відносини. Про це повідомляє РІА Новини.

За словами Путіна, він готовий прийняти Зеленського в будь-який час у Москві, щоб обговорити двосторонні відносини.

"Якщо він хоче відновлення відносин, ми будемо тільки схвалювати", — говорить президент РФ.

Він вважає, що українська влада "зробила дуже багато кроків, які руйнують російсько-українські відносини".

"Це стосується низки проблем двосторонніх відносин, це стосується ставлення до РПЦ та спроби її руйнування, до російської мови, і до російськомовних громадян України, і до російських громадян, які проживають в Україні", — заявив Путін.

При цьому, стверджує російський лідер, якщо йтиметься про ситуацію на Донбасі, то Зеленському варто зустрітися з терористами "ЛДНР".

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський під час свого відеозвернення запросив лідера Росії Володимира Путіна зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, щоб припинити ескалацію на сході України. Володимир Зеленський звернувся російською мовою до "північного сусіда". Він процитував слова Путіна про те, що якщо бійка неминуча, то бий першим. Зеленський вказує на те, що на відміну від бійки, у війні програють усі сторони.