"Розвіювати міфи": британська Мi-5 завела акаунт в Instagram (фото)

розвідка в інстаграм, аккаунт mi5 в інстаграме
Фото: The Guardian | Ілюстративне фото

Спецслужба, за словами її голови, хоче стати більш відкритою і зрозумілою для суспільства, при цьому не розкриваючи деяких своїх секретів.

Британська спецслужба МІ-5 створила офіційний акаунт в Instagram для боротьби з міфами про їхню роботу. Про це повідомляється на сторінці служби.

На сторінці, за словами глави MI5, будуть публікації з вакансіями на роботу, а також відповіді на питання, що цікавлять користувачів від чинних офіцерів.

"Секрет успішного шпигунства? Враховувати всі "кути". Це дасть вам кращий огляд...", — йдеться в першому дописі Mi5.

Фото: Скриншот

До допису прикріпили цю фотографію, з підписом, що саме так співробітники контррозвідки входять у штаб-квартиру Mi-5 в Лондоні. А за капсулами ховаються найбільші таємниці Великобританії.

"Слідкуйте за нами, коли ми відкриваємо наші двері в Instagram, надаючи вам ексклюзивні погляди на життя всередині Мi-5", — підсумовують у дописі.

Керівник спецслужби Кен МакКаллен у коментарі для Daily Telegraph визнав, що сторінки в соцмережах вже давно стали буденною справою для більшості компаній. Але є дилема, яка полягає в тому, щоб стати більш зрозумілими для громадськості, але в той же час із обмеженнями через специфіку роботи Мi-5.

"Ми повинні позбутися від стереотипів на кшталт неодмінного вживання мартіні та розповісти трохи більше про те, чим є насправді нинішня Mi5. Люди не повинні вважати службу чимось недосяжним через уявні бар'єри, такі як соціальне походження, етнічна або гендерна приналежність, фінансові можливості, наявність інвалідності або в якій частині країни вони народилися", — розповів МакКаллен.

Нагадаємо, Великобританія створить спецназ для боротьби з російським впливом по всьому світу. Через погрози від Росії та Китаю в країні хочуть збільшити кількість ядерних боєголовок. Зміни також торкнуться зовнішньої та внутрішньої політики країни.