Росія і Білорусь можуть створити "союзну державу" вже восени, — Лукашенко

Лукашенко, Білорусь, Союзна держава, Росія
Фото: Скріншот | Олександр Лукашенко

За його словами, більшість відповідних програм вже узгоджені, а відкритими залишилися тільки питання економічного характеру й оподаткування.

Росія і Білорусь можуть завершити створення союзної держави восени після засідання Вищої держради.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко після зустрічі з Путіним, передає ТАСС.

Він зазначив, що зараз Мінськ і Москва погодили 26-27 дорожніх карт з інтеграції на рівні урядів двох країн, і їм залишилося вирішити питання щодо об'єднання податкових систем Білорусі та РФ.

"... Напевно, 26 або 27 програм ми вже погодили на рівні уряду. Трохи залишилося — 2-3 дуже серйозні програми економічного характеру, зокрема й оподаткування", — підкреслив Лукашенко.

Він також нагадав, що влітку повинен пройти Форум регіонів Білорусі та РФ у Московській області, а формалізувати домовленості про створення союзної держави країни зможуть після засідання Вищої державної ради.

"А потім ми ухвалимо рішення про засідання Вищої державної ради восени, на якому ми вже зможемо формалізувати всі наші домовленості, підписавши певні документи", — резюмував Лукашенко після зустрічі з Путіним.

Раніше ми розповідали, що Путін на зустрічі з Лукашенком обговорив створення "союзної держави" і підкреслив, що країни "успішно працюють по лінії спецслужб".

Також Лукашенко скаржився, що його з Путіним "загнали в одну команду" в політичному полі.