Павло Дуров потрапив у десятку найбагатших росіян за версією Forbes

Дуров, Павло Дуров, росія, telegram
Фото: secretmag.ru | Павло Дуров

За рік творець "ВКонтакте" і Telegram підвищив свої статки з $ 3,4 млрд до $ 17,2 млрд.

Творець соціальної мережі "ВКонтакте" і месенджера Telegram Павло Дуров потрапив у топ-10 найбагатших людей Росії за версією журналу Forbes.

Бізнесмен посів дев'яте місце зі статками в $ 17,2 млрд. У минулому році Дуров перебував на тридцятому місці. Тоді його статки оцінювалися в $ 3,4 млрд.

На першому місці списку — власник гірничодобувної компанії "Северсталь" Олексій Мордашов, його статки оцінюються в $ 29,1 млрд. За ним стоїть співвласник гірничо-металургійної компанії "Норнікель" Володимир Потанін зі статками $ 27 млрд. На третьому місці — головний акціонер Новолипецького металургійного комбінату Володимир Лисін ($ 26,2 млрд).

Раніше міжнародна версія Forbes назвала Павла Дурова найбагатшим жителем Об'єднаних Арабських Еміратів.

Telegram залучив $ 1 млрд. Компанія розмістила п'ятирічні конвертовані доларові облігації під 7% річних. За даними ЗМІ, мінімальний лот для участі становив $ 500 тис., а номінал одного папірця — $ 1000.. Сервіс виплатить купони у вересні 2021 року.

Крім того, у мережі опублікували трейлер документального фільму "Дуров", який розповість про життя і роботу засновника та колишнього гендиректора соціальної мережі "ВКонтакте" і творця месенджера Telegram Павла Дурова.