В Індії злодій вкрав майже півтори тисячі доз вакцини CoviShield проти коронавірусу (фото)

вакцина, індію, злодій, крадіжка вакцин
Фото: NDTV

Пізніше чоловік вирішив повернути вакцини лікарні, приклавши записку з вибаченнями. За його словами, він не знав, що краде важливі препарати.

В Індії чоловік вкрав із лікарні 1 270 доз вакцин проти коронавірусу Covishield і 440 доз Covaxin, але пізніше повернув їх через 12 годин разом із запискою з вибаченнями. Про це повідомляє NDTV.

За словами Джітендера Каткара, заступника суперінтенданта поліції міста Джинді, чоловік передав запечатаний пакет літньому продавцеві чайного кіоску, який знаходиться біля поліцейської дільниці. Передбачуваний злодій сказав, що доставляє їжу для поліції і йому потрібно їхати на інше замовлення. У сумці виявилися вакцини, а також записка, в якій говорилося, що не знав про вміст, коли крав її.

вакцина, індію, злодій, крадіжка вакцин
Фото: NDTV

"Вибачте, я не знав, що це ліки від коронавірусу", — написав злодій на хінді в записці, яка додається до сумки, повної доз вакцин.

Поліція підозрює, що злодій міг вкрасти вакцини, сприйнявши їх за противірусний препарат Ремдесивір. Правоохоронці ведуть пошуки злодія і порушили справу про крадіжку з лікарні.

Вакцину проти коронавірусу крадуть і в Україні. У Маріуполі Донецької області група антивакцинаторів вкрала дози вакцини від коронавірусу з місцевого Центру первинної медико-санітарної допомоги №2, які призначалися для жителів міста віком від 80 років. Один чоловік прикинувся, що йому погано і відвернув лікарів, а двоє його товаришів забрали з медустанови препарати і спробували сховатися. За попередньою інформацією, група чоловіків викрала дози вакцин для того, щоб їх знищити.

В Індії зараз складна ситуація з епідемією коронавірусу. В індійському штаті Мадхʼя-Прадеш люди протягом двох днів, 19 та 20 квітня, викрадали кисневі балони зі складу районної лікарні в місті Дамо. У четвер, 22 квітня в Індії зафіксували історичний максимум у світі з початку пандемії за кількістю хворих коронавірусною інфекцією — 314 835 хворих за добу.