У Росії перевірять усі шкільні підручники з історії після скарг Путіна

путин, владимир путин, росія, президент
Фото: Скриншот

Російський лідер розкритикував навчальні посібники, заявивши, що в книгах пишуть "начебто не про нас".

У Росії перевірять усі шкільні підручники після того, як їх зміст розкритикував президент Росії Володимир Путін. Про це повідомляє Інтерфакс.

Під час послання Федеральним Зборам Путін заявляв, що він прочитав кілька історичних підручників і побачив, що ті писалися "начебто не про них". Зокрема, в деяких книгах Путін не знайшов згадок про Сталінградську битву.

"До сих пір відкриваю деякі підручники шкільні, з подивом дивлюся, що там написано. Ніби й не про нас. Хто пише? Хто пропускає такі ось навчальні посібники? Все що завгодно там написано: і про другий фронт ... Тільки про Сталінградську битву нічого не сказано, буває і таке. Дивно. Навіть не хочу коментувати", — скаржився російський президент.

За його словами, протягом всієї історії росіяни перемагали і долали випробування завдяки їх єдності. При цьому, заявив Путін, під час пандемії головними цінностями для жителів Росії вийшли сім'я, дружба, взаємовиручка, милосердя і згуртованість.

Міністр освіти РФ Сергій Кравцов пізніше заявив, що Міністерство освіти проаналізує всі шкільні підручники з історії.

"Ми проведемо зараз повний аналіз всіх підручників", — сказав Кравцов.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін виступив зі зверненням до Федеральних зборів. Раніше прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков зазначив, що автором послання виступає особисто президент: текст може писатися "до останньої хвилини, до останньої ночі". ЗМІ були в запалі і вважали, що це послання буде одним з найважливіших за останні роки. Чи так це, постарався з'ясувати Фокус, вибравши найцікавіше з виступу російського президента.