Південна Корея представила безпілотний розвідавтомобіль за формулою 6х6 (фото)

розробка південній кореї, безпілотний разведмобіль
Фото: Hanwha Defense | Безпілотний автомобіль (ліворуч) і машина управління (праворуч)

Розробка здатна самостійно виявляти й уникати небезпечні цілі, вести спостереження або безпосередньо брати участь у боях.

Південнокорейська компанія Hanwha Defense завершила розробку безпілотного наземного автомобіля спостереження (USV). Про це повідомляє Army Technology.

Новинку можна використовувати для дистанційного керування механізованими підрозділами по різних типах місцевості, включаючи бездоріжжя і ґрунтовку. Високий рівень прохідності досягається за рахунок шестиколісної бази автомобіля. "Серцем" розробки служить електродвигун. А загальна маса техніки становить 1,5 тонни.

розробка безпілотного авто південній кореї
Фото: Hanwha Defense

Транспортний засіб призначений для виконання різного виду військових операцій:

  • розвідка;
  • цілевказування;
  • безпосереднє зіткнення з ворогом.

Розробка курувалася Агентством з оборонного розвитку разом з Адміністрацією оборонних програм закупівель. Hanwha Defense відповідали за інтеграцію зв'язку і системи спостереження на шестиколісну платформу. У березні 2021 року було досягнуто результат технологічної готовності TRL, який включає в себе безпілотне управління транспортом, а також систему виявлення і запобігання перешкод.

На озброєнні в транспортного засобу стоїть кулемет, який управляється дистанційно. Плюс до цього бойовий модуль можна усіляко змінювати, встановлюючи інші пристосування. Наприклад, ретранслятор зв'язку.

Наступну версію транспортного засобу Південна Корея планує розробити до літа. Оновлена модифікація повинна стати на 500 кг вантажопідйомності і буде здатна плавати на 100 км.

Нагадаємо, що 9 квітня Південна Корея представила свій перший винищувач KF-21, який розроблений спільно з Індонезією.

Військовий аналітик Фокуса Ігаль Левін писав про нового мисливця за людьми : Ізраїль представив бойового робота "Ягуар".