Блогера Reeflay засудили до шести років колонії через смерть подруги на стрімі

Станіслав Решетняк, блогер Reeflay, суд над Reeflay, смерть на Strim, ПП на Стрімі блогера Reeflay
Блогер Станіслав Решетняк Reeflay

Як повідомляють журналісти, під час суду чоловік визнав свою провину, а під час оголошення вироку нібито розплакався.

Раменський суд Підмосков'я засудив відомого російського блогера Станіслава Решетняка "Reeflay" до шести років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Про це пише Стрічка.

Популярний блогер Станіслав Решетняк визнаний винним за частиною 4 статті 111 ("Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, небезпечного для життя людини, що спричинило з необережності смерть людини") КК РФ.

Дівчина блогера Валентина померла від крововиливу в мозок під час його "треш-стріму".

Власне блогер Reeflay визнав провину в скоєному, а під час оголошення вироку Станіслав Решетняк розплакався, і наступні шість років проведе в колонії суворого режиму.

Варто нагадати, що 2 грудня покійна Валентина Григор'єва брала участь в треш-стрімі, у процесі якого учасники за гроші виконують завдання глядачів у прямому ефірі. Дівчина померла під час прямої трансляції.

Блогер Reeflay бив Валентину під час стріму, після чого вона померла на очах численних глядачів трансляції. За результатами експертизи, причиною смерті стала закрита черепно-мозкова травма та крововилив у мозок.

Також була інформація, що Валентина могла померти через переохолодження. Вона довгий час пробула на морозі без верхнього одягу, а на вулицю її вигнав нібито блогер Reeflay

Блогер самостійно викликав додому медиків і силовиків, які лише констатували смерть Валентини. Станіслава Решетняка відправили під арешт 4 грудня, а стаття кримінального кодексу передбачала до 15 років позбавлення волі.