Росіянку хочуть депортувати з Балі за малюнок у вигляді маски на обличчі (відео)

Балі, росіянка, блогер, карантин, порушення, депортація
Фото: скриншот | Росіянка на Балі

Відеоблогер з намальованим засобом індивідуального захисту вирушила в продуктовий супермаркет, знімаючи свій похід для ролику в соцмережі.

В Індонезії місцева влада може прийняти рішення про депортацію з острова Балі двох іноземних блогерів за те, що ті порушили обмежувальні заходи, введені через коронавірусну інфекцію.

Як повідомляє Ladbible, житель Тайваню Джош Палером Лін опублікував у соцмережах відео, на якому громадянка РФ Лея Се йде у продуктовий магазин повз охоронця з намальованою на обличчі "захисною маскою".

На кадрах Джош наносить на обличчя Леї блакитну фарбу, яка імітує засіб індивідуального захисту, потім дівчина йде в супермаркет.

Спочатку співробітник охорони вимірює їй температуру, потім блогери йдуть повз торгових рядів.

Їх стрім перериває одна з клієнток магазину, яка помітила, що у росіянки немає на обличчі справжньої захисної маски.

Публікація Ліна в Instagram стала вірусною і привернула увагу співробітників міграційної служби. Іноземців розшукали і забрали у них документи. Тепер порушників допитають представники Агентства громадського порядку, після чого блогерам висунуть звинувачення.

За даними видання, росіянці і тайванцю загрожує штраф розміром мільйон рупій (приблизно 1900 гривень), або ж депортація з острова.

Швидше за все, порушників депортують, оскільки, на думку начальника поліції Балі Діва Ньюман Рай Дхармаді, вони не тільки порушили закон, але і своїми діями спровокували місцевих жителів на подібне порушення.

Відеоролик росіянки, зроблений на Балі

Раніше повідомлялося, що поліція Балі оголосила в розшук росіянку, яка знялася в порнографічному ролику у священному для місцевих жителів місці — на вулкані Батура.

Також ми писали, що поліція на Балі придумала незвичайний спосіб покарання за відсутність захисних масок. Так, іноземців, які порушують карантинні правила і не носять медичні маски, карають віджиманнями.

Крім того, на Балі можуть заборонити алкоголь. Туристам на острові може загрожувати тюремне ув'язнення за розпивання алкогольних напоїв, якщо пропозиції щодо змін до законодавства будуть підтримані.