Росія провела невдалий запуск ракет "Калібр" із фрегата "Маршал Шапошников" (відео)

невдалий запуск крилатої ракети, стрільби вмс рф
Фото: скріншот

У рамках випробувань корабля після модернізації, російські моряки проводили тестові запуски з різного озброєння фрегата, зокрема запуск "Калібру".

Військово-морські сили Росії провели невдалий пуск крилатої ракети "Калібр". Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Пуск крилатих ракет мав відбутися в рамках заводських випробувань корабля. Кілька днів тому "Маршал Шапошников" повернувся до складу Тихоокеанського флоту після проведення ремонту та модернізації.

Під час проведення тестування корабля стався казус. Після вильоту ракети "Калібр-НК" із шахти, її траєкторія порушилася. І вона впала в море поруч із кораблем. Повідомляється, що це була тестова ракета, а не реальний бойовий зразок.

Крім цих запусків корабель провів артилерійські стрільби, пуски ракет по повітряних цілях, торпедами і бомбами.

У рамках модернізації були замінені до 80% всіх кабельних трас і більше 40% частин корпусу. Усі роботи проводилися на заводі "Дальзавод" у Владивостоці.

фрегат вмс рф, російські кораблі
"Маршал Шапошников"
Фото: Вiкiпедiя

Характеристики корабля "Маршал Шапошников":

  • довжина — 163 метри;
  • ширина — 19 метрів;
  • осадка — 7,8 метрів;
  • максимальна швидкість — 30 вузлів;
  • автономність — 1 місяць;
  • екіпаж — 220 осіб.

На борту фрегата знаходиться 16 пускових установок для крилатих ракет "Калібр" або "Циркон", а також 8 ракет Х-35 "Уран". Також на борту є озброєння проти підводних човнів, кораблів, а також наземних і повітряних цілей.

Про те, що за ракета "Калібр" писав військовий аналітик Фокуса Ігаль Левін у матеріалі "Робочі конячки і "вундерваффе" російської агресії. Чим РФ загрожує Україні".

Нагадаємо, згідно з інформацією Держприкордонслужби України, Росія не відвела війська від кордонів з Україною під Воронежем.