"Україно, я вас обожнюю. Сподіваюся, дядьки в піджаках одумаються", — Morgenshtern про заборону в'їзду

Моргенштерн, заборона в'їзду, Україна, росія, обожнює Україну, шалені фанати, стадіон, дядька одумаються, Morgenshtern
Фото: скриншот | Morgenshtern заявив, що змушений скасувати концерти в Україні

Виконавець заявив, що хотів би приїхати в Україну і "розірвати стадіон", проте у світлі останніх подій тур доведеться скасувати.

Російський реп-виконавець Morgenshtern (Моргенштерн) прокоментував новину про те, що йому заборонили в'їзд на територію України. Так, у "сторіз" на своїй офіційній сторінці в Instagram артист написав, що "концертів в Україні не буде".

"Хтось думає, що я загроза для вашої нації", — зазначив він.

У наступній "сторіз" Morgenshtern написав, що "обожнює Україну" і "завжди і всюди про це буде говорити".

"Найбільш шалені фанати і найсексуальніші суч * и. Сподіваюся, серйозні дядьки в піджаках одумаються і ми з вами роз ** бемо стадіон! На ** й політику. Ми брати", — заявив виконавець, супроводивши текст безліччю синіх і жовтих сердечок.

Моргенштерн, заборона в'їзду, Україна, росія, репер
Morgenshtern скасував концерти в Україні
Фото: скриншот
Моргенштерн, Україна, обожнює Україну, шалені фанати, стадіон
Morgenshtern заявив, що обожнює Україну
Фото: скриншот

Зазначимо, що Міністерство культури України внесло Алішера Валєєва (Моргенштерна) в "список осіб, які представляють загрозу нацбезпеці" 29 квітня. Лист з відповідною вимогою до відомства направила Служба безпеки України.

20 квітня під час прямого ефіру в Instagram Morgenshtern заявив, що йому "страшно їхати в Україну, особливо — після історії з Одесою". Так, під час попередніх його відвідин Одеси в місті оголосили траур через загибель у пожежі 16 чоловік, що виконавець назвав "показухою є ** ною", чим спровокував хвилю обурення на свою адресу.