У G7 можуть створити механізм реагування на пропаганду Кремля

пропаганда, боротьба з пропагандою,
Фото: Gazeta.ru | Путін нагороджує Соловйова.

Британські дипломати стверджують, що Захід повинен об'єднатися для боротьби з fake news, оскільки виступає за відкрите суспільство і демократію.

У Міністерстві закордонних справ Великобританії заявили, що країни "Великої сімки" розглянуть питання про створення механізму для протидії роспропаганди і дезінформації. Про це повідомляє Reuters.

Глава МЗС Британії Домінік Рааб заявив, що G7 має об'єднатися для протистояння в дезінформації.

"Щоб, коли ми бачимо брехню, і пропаганду або фейкові новини, які поширюються, то щоб ми, не тільки поодинці, але і разом могли давати спростування і повідомляти правду людям в Росії, Китаї та в усьому світі", — сказав Рааб.

Представники США, Великобританії і європейських служб безпеки вважають, що КНР і РФ поширюють недовіру на Заході, наприклад, щодо вакцини проти COVID-19.

"Пора задуматися, чому країни, які до мозку кісток хворіють на пропаганду і неодноразово використовували її для виправдання збройного втручання і повалення урядів ... звинувачують нашу країну у власних гріхах", — відповіли на звинувачення в Росії.

Великобританія визначила Росію і Китай як країни з найбільшою загрозою для Королівства в довгостроковій перспективі в військовому, технологічному й економічному плані. Для участі в саміті глави МЗС G7 запросили також Індію, Австралію і Південну Корею для розширення суспільства, які виступають за відкрите суспільство, права людини та демократію.

Нагадаємо, в Великобританії планують створити спецсили для боротьби з російським впливом по всьому світу. Відзначимо, що в Україні створили Центр протидії дезінформації, яку очолила Поліна Лисенко.