Заважала проїзду трактора: бельгійський фермер випадково зменшив територію Франції

Бельгія, Франція, межа, фермер, трактор, курйоз,
Фото: ВВС | Камінь, що позначає кордон

Змінe межі, встановленої ще в 1820 році, випадково помітив місцевий історик під час прогулянки. Фермера попросили повернути прикордонний камінь на місце.

У Бельгії один з фермерів випадково змінив кордон, перемістивши на інше місце прикордонний камінь, в результаті чого територія Франції стала менше більш ніж на 2 метри.

Як повідомляє у вівторок, 4 травня ВВС, звернув увагу на "новий" кордон під час прогулянки місцевий історик: камінь, що позначає кордон між двома країнами, перемістився на територію Франції на цілих 2,29 метра.

Пізніше стало відомо, що камінь переставив бельгійський фермер, так як цей знак заважав проїзду трактора.

Даний інцидент зустріли з гумором по обидва боки кордону. Разом з тим, мер бельгійського села Еркеліннес Давид Лаво вважає, що фермер "зробив Бельгію більше, а Францію менше, і це не дуже гарна ідея".

На його думку, подібні кроки можуть викликати проблеми в стосунках між приватними землевласниками.

З фермером вже зв'язалися представники місцевих бельгійський влади, попросивши його повернути камінь на місце.

Відзначимо, межа між Францією і Бельгією встановлена в 1820 році і позначена каменями, які залишаються на своїх місцях з того часу.

Раніше повідомлялося, що фермери з селища Парсі-сюр-Сарт на заході Франції, які займаються розведенням курей і тримають корів, придумали спосіб, як утримати свій сімейний бізнес на плаву: подружжя створили морозиво зі смаком свинини.

А в Швеції суд зобов'язав фермерів завести подругу для корови. Виявилося, що Хільда — єдина корова в господарстві, а тому їй слід завести подружку.

У листопаді минулого року фермер з Канади зобразив на своєму соєвому поле 200-метровий пеніс, щоб продемонструвати таким чином своє презирство до політиків.