У ПАР водій-інкасатор відбився від озброєних грабіжників і став зіркою соцмереж (відео)

ПАР, водій, грабіжники, напад, відсіч, холоднокровність, відвага,
Фото: скриншот | Водій і його помічник

Водій — колишній співробітник SAPS — таранив автомобіль нападників і погнався за ними слідом зі штурмовою гвинтівкою.

У ПАР водій машини супроводу відзначився рідкісною холоднокровністю під час атаки озброєних грабіжників.

Як пише SA Pepple News, вранці, 22 квітня бронетранспортер супроводжував кур'єрський фургон, що перевозив мобільні телефони.

Водій під час обстрілу продовжив спокійно їхати вперед, його наляканий помічник викликає по телефону підкріплення.

Момент нападу грабіжників

Після нападу водій машини супроводу навмисно врізався в Audi нападників, а потім погнався за ними. В результаті підозрювані вискочили з авто і зникли з місця події.

News24 уточнює, що грабіжники втекли з порожніми руками, їх розшукує поліція.

Автомобіль в результаті нападу був серйозно пошкоджений. На кадрах видно сліди від куль на склі і на кузові.

Автомобіль після нападу грабіжників

Жителі ПАР хвалять водія за його майстерність, багато хто вважає, що своїми рішучістю і відвагою він зміг би осоромити самого Чака Норріса.

"Якщо вони не запросять цього чувака для наступного фільму про Бонда, я просто не буду його дивитися. Я ніколи не бачив таку круту людину в такий потенційно фатальній ситуації", — написав один з користувачів соцмереж.

Тим же, хто критикує пасажира, що злякався, відповів директор Глобальної ініціативи щодо боротьби з транснаціональною організованою злочинністю Джуліан Радемейер.

"Це, може бути, перший раз, коли в нього стріляли, і це страхітливий досвід. Різниця у віці передбачає різний рівень досвіду. Я не думаю, що хтось може про це судити, якщо він не потрапляв в подібну ситуацію", – написав він у Twitter.

За словами Радемейера, водій – колишній член спеціальної оперативної групи SAPS (SAPS Special Task Force, – Ред.), що служив раніше інструктором з вогневої підготовки поліції ПАР, що і пояснює його неймовірний спокій.

Раніше ми писали, що власник ресторану в штаті Джорджія (США) незвичайним способом відреагував на спробу пограбування свого закладу: він запропонував грабіжникові роботу.

Також повідомлялося, що озброєні чоловіки спробували пограбувати автомобільну заправку під Києвом, проте працівниця дала їм відсіч. Зловмисники впоралися з чоловіком, але не очікували відчайдушного опору від жінки.

А в Великобританії 102-річний пенсіонер дав відсіч зловмисникові, який силою увірвався в його будинок. Літній англієць виявився не боязкого десятка: він вступив в сутичку і дав зловмиснику здачі, в результаті чого потенційний грабіжник втік.