Американський інфекціоніст помер в Індії від коронавірусу після двох щеплень у США

Раджендра Капила, Професор, Коронавірус, Смерть, Щеплення, Індія, США
Фото: Facebook/GGNT | Професор Раджендра Капила

Професор Ратгерського університету індійського походження приїжджав на батьківщину, щоб докладніше вивчити COVID-19.

Американський інфекціоніст індійського походження, професор Ратгерського університету Раджендра Капила помер після зараження коронавірусом в Індії, куди він поїхав із метою вивчення COVID-19.

Про це повідомляє GGNT у Facebook.

Вченому було 81 рік, він пропрацював у Ратгерському університеті 50 років, навчаючи навичкам студентів. Його смерть привернула увагу світової спільноти, тому що перед своєю поїздкою в Індію він зробив два щеплення від COVID-19.

Разом зі своєю дружиною професор приїхав до Індії наприкінці березня. У другий тиждень квітня він повинен був повернутися в США, але був діагностований коронавірусом і госпіталізований в одну з лікарень Делі, де пізніше помер.

"Парадоксально, що ми приїхали до Індії на два тижні, і він уклав договір тут", — сказала дружина професора, яка, як і він, вакцинувалася перед поїздкою в США.

Завідувач кафедри медицини Ратгерського університету професор Марк Клапхольц сказав: "Справжній гігант у галузі інфекційних захворювань, доктор Капила був визнаний у всьому світі й отримав визнання за його легендарні знання і виняткову клінічну проникливість в діагностиці та лікуванні найскладніших інфекційних захворювань".

Нагадаємо, з 2 травня Україна закрила кордони для всіх осіб, які прибувають з Індії. Обмеження стосуються всіх людей, які перебували в Індії не менше 7 діб за останні 14 днів. Іноземцям та особам без громадянства Кабмін повністю заборонив в'їжджати на територію України.

Раніше у ВООЗ заявили, що індійський штам коронавірусу може бути стійкий до антитіл. Це означає, що людина, яка вже перехворівла, ризикує заразитися повторно.