Канада стала першою країною в світі, де дозволили щепити дітей від COVID-19

пандемія COVID-19, Канада, коронавірус в Канаді, вакцина від коронавируса, вакцинація дітей
Фото: РІА | Вакцина від COVID-19 Pfizer/BioNTech

Препарат Pfizer/BioNTech показав 100-відсоткову ефективність і відсутність побічних ефектів серед пацієнтів.

Канада стала першою країною в світі, де офіційно санкціонували використання препаратів від COVID-19 серед підлітків.

Про це інформує канадське управління з питань громадського здоров'я Health Canada.

Так, у Канаді легалізували використання вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer/BioNTech для вакцинації дітей віком від 12 до 15 років.

Під час клінічних випробувань препарату Pfizer/BioNTech, проведених на 2 260 дітях віком від 12 до 15 років, виробник відзвітував перед Health Canada про стовідсоткову ефективність вакцини серед учасників дослідження і фактичну відсутність побічних ефектів.

Після досліджень Health Canada рекомендує вводити на території Канади підліткам віком 12-15 років таку ж дозу, як і дорослим. В управлінні з питань громадського здоров'я підкреслили, що й далі відслідковуватимуть ефективність і можливі побічні ефекти у пацієнтів, яким вводять препарат від COVID-19.

За даними Радіо Свобода, про вакцинацію дітей віком 12-15 років заговорив і президент США Джо Байден. Лідер Білого дому допустив ухвалення такого рішення (дозвіл прищеплювати — ред.) після відповідного вердикту американського регулятора.

Раніше ми розповідали, що кожен другий українець не готовий вакцинуватися від COVID-19. Глобальне опитування було проведене протягом 2020 року, і найнижчі результати (готовність вакцинуватися — ред.) були зафіксовані в деяких африканських державах і колишніх радянських республіках.

Також ми повідомляли, що до кінця 2021 року Україна повинна отримати 20 млн доз вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer. Перші поставки вакцини (500 тис. доз) очікуються в травні — червні 2021 року 4,5 млн доз — у період із липня по вересень, інші 15 млн доз — в останньому кварталі 2021 року.