До затриманого в Мінську Протасевича вперше впустили адвоката: "Він бадьорий, позитивний"

Протасевич, роман Протасевич, беларусь, Нехта, nexta, затримання, адвокат, стан Протасевича, що з Протасевичем
Фото: Vida Press nuotr. | Роман Протасевич

За словами захисниці, за опозиціонера на поточний момент "не варто хвилюватися". Втім, через підписку про нерозголошення адвокатка не може повідомити, де той знаходиться.

До затриманого 23 травня в Мінську колишнього головного редактора Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича вперше за 4 дні впустили її адвокатку, Інесу Оленську. Про це повідомляє видання "БелаПАН".

За словами Оленської, в Протасевича "все добре, він бадьорий, позитивний і веселий, хвилюватися нема чого".

Захисниця розповіла, що через підписку про нерозголошення вона не може повідомляти де саме знаходиться екс-головний редактор каналу NEXTA і в якому він статусі.

"Обсяг відомостей, які я не можу розголошувати, мені не доведений, тому більше нічого не можу повідомляти", — заявила Оленська.

Зазначимо, сьогодні, 27 травня, ЗМІ повідомили, що затриманій разом із Протасевичем росіянці Софії Сапезі нібито оголосили підозру в ще одній справі через "розпалювання расової, національної, релігійної або іншої соціальної ворожнечі". З цього ж провадження підозрюваним є і власне екс-головний редактор каналу NEXTA.

Утім, до Сапіги її адвоката не пустили і сьогодні, 27 травня.

Як розповідав раніше Фокус, 23 травня літак RyanAir був змушений здійснити аварійну посадку в Мінську. Після приземлення силовики Білорусі затримали опозиціонера й екс-редактора NEXTA Романа Протасевича та його дівчину Софію Сапегу.