В Іспанії спіймали кілера, на рахунку якого понад 100 вбивств

кілер, кілер Нене, латинські банди, затримання кілера в Іспанії
Фото: Скриншоты из видео на сайте Lasexta | Відомий кілер Нене з Колумбії

За словами силовиків, злочинне угруповання, яке очолював вбивця, також займалася незаконним обігом наркотиків в Європі, США та Латинській Америці.

Related video

Правоохоронці Іспанії відзвітували про затримання кілера, якого влада Колумбії звинувачує у більше ніж 100 замовних вбивствах.

Про це пише місцеве видання EuroWeeklyNews.

За даними журналістів, на затримання відомого колумбійського кілера було видано два міжнародних ордера, зокрема за вбивство його тещі в місті Перейра як можливий акт помсти за крадіжку грошей у його злочинної організації.

Затриманий кілер з Колумбії відомий під псевдонімом Нене, і, як запевняють силовики, він очолює колумбійську злочинне угруповання Ла Кордильєра. Банда спеціалізується на незаконній обороні наркотичних засобів у країнах Європи, США, Мексиці і т.п.

Спецоперацію із затримання небезпечного злочинця проводили поліцейські за сприяння колумбійських силовиків і детективів Інтерполу.

"Нене приїхав до Іспанії у 2015 році з наміром відкрити кілька відділень організації Ла Кордильєра в Іспанії, Бельгії і Франції. Розслідування почалося, коли колумбійська влада випустили два повідомлення про місцезнаходження і арешт втікача за злочини, включаючи вбивство, змову з метою вчинення злочину, а також виготовлення, оборот і зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів", — йдеться в повідомленні.

Раніше Фокус розповідав, як поліція в Києві запобігла замовленому вбивству двох людей. За вбивство першої жертви так званий замовник обіцяв 6000 доларів, також він дав авансом 300 доларів.

Також ми повідомляли, що поліція затримала кілера, який у 2015-му розстріляв у Львові кримінального авторитета. Причетними до вбивства виявилися учасники організованої групи 1973 і 1983 років народження, один з них — кілер у цій групі. Кілера, який вистрілив в авторитета, розшукували з 2016 року.