Принца Гаррі та Меган Маркл "понизили" на сайті королівської сім'ї Британії

Єлизавета II, принц Гаррі, Меган Маркл, королівська сім'я, великобританія
Фото: Getty Images | Єлизавета друга разом з герцогом і герцогинею Сассекському

Раніше пара розташовувалася в списку під принцом Вільямом і Кейт Міддлтон, а тепер вони на ряд нижче графа і графині Уессекських. На сайті, однак, відзначається, що вони продовжують служити королеві.

Герцог і герцогиня Сассекські — принц Чарльз і Меган Маркл — опустилися на кілька позицій в списку членів королівської сім'ї Великобританії, який розміщений на її офіційному сайті. Це сталося внаслідок того, що подружня пара відмовилася від обов'язків членів сім'ї.

Тепер Гаррі і Меган розташовані на одну сходинку нижче графині і графа Уессекських — Софі і Едварда. Незважаючи на ці перестановки, в інформації про них написано, що герцог і герцогиня будуть "балансувати свій час" між Великобританією і США.

"Як було оголошено в січні, герцог і герцогиня відмовилися від посади старших членів королівської сім'ї. Вони балансують свій час між Сполученим Королівством та Північною Америкою, продовжуючи виконувати свій обов'язок перед Королевою. Котедж Фрогмор в Великобританії залишається їх сімейним будинком", — йдеться в повідомленні .

На вершині списку знаходиться королева Великобританії Єлизавета II, відразу під нею — її син, принц Уельський Чарльз. Після того, як голови сім'ї не стане, саме він очолить монархію.

Далі йдуть герцогиня Корнуольска Камілла, герцогиня і герцог Кембріджські — принц Вільям і Кейт Міддлтон, королівська принцеса Анна, герцог Йоркський Ендрю, графиня і граф Уесскскі — Софі і Едвард, герцог і герцогиня Сассекські — принц Гаррі і Меган Маркл, принцеса Олександра, герцог Кентський Георг, герцог і герцогиня Глостерські — Річард і Біргитта, а також принц і принцеса Кентські — Майкл і Марія Христина фон Рейбніц.

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися від виконання королівських обов'язків. Через деякий час після цього вони дали інтерв'ю американській телеведучій Опрі Вінфрі, яке було негативно сприйнято іншими членами королівської сім'ї.

Нещодавно герцог Сассекський видав в ефірі чергову порцію звинувачень в бік своїх родичів, чим звів нанівець усі досягнення щодо примирення членів сім'ї. Його брат — принц Вільям — вважає, що герцог Сассекській, роздаючи інтерв'ю американським ЗМІ, "може зайти занадто далеко".