Внучка Лукашенка вийшла заміж: що відомо про наречену

Лукашенко, внучка, весілля,
Весілля Вікторії Лукашенко

Президент Білорусі був присутній на весіллі та привітав молодят. Ім'я обранця Вікторії не розголошується.

Старша внучка президента Білорусі Олександра Лукашенка Вікторія вийшла заміж.

Як повідомив Telegram-канал "Пул першого", на урочистостях був присутній і білоруський лідер, який привітав молодят.

"Президент вітає старшу внучку Вікторію та її обранця з днем весілля. "Ви пишете вашу історію", — йдеться в повідомленні.

Повідомлення про весілля

"Пул першого" стверджує, що раніше в мережі була поширена недостовірна інформація про те, що на весілля запросили 400 осіб. Канал пише, що ресторан "Лебединий", в якому проходило торжество, вміщує приблизно 70 осіб.

За інформацією, розміщеною на сайті ресторану, цей заклад здатний розмістити 100 гостей.

Лебединий, ресторан, гості,
Ресторан "Лебединий"

Однак, дані про 400 гостей на весіллі можуть бути і не фейком, якщо врахувати, що на території ресторану є ще й окремий "Будиночок рибалки", про місткість якого не повідомляється.

Також церемонія могла проходити на відкритому повітрі у форматі фуршету, у такому випадку кількість гостей може відрізнятися від офіційно оголошеної.

Повідомлення "Пула першого" слугувало відповіддю на публікацію білоруського активіста, блогера і фотографа Антона Мотолько, в якій той заявив про "п'янку на 400 гостей".

Також Мотолько попросив надсилати йому фотографії учасників торжества.

Повідомлення Антона Мотолько

Політолог Павло Усов назвав минулий захід "весіллям на кістках і крові".

"Білорусів влада лякає НАТО і санкціями, система розв'язала повномасштабний терор проти "ворогів", а тут прям бенкет. По ідеї, на весіллі повинна бути вся його "дружина", — написав він.

Повідомлення Павла Усова

Що відомо про Вікторію Лукашенко

Онучці президента Білорусі — 23 роки. Вона — старша дочка сина Лукашенка Віктора.

У дитинстві Вікторія намагалася зніматися у фільмах, на її рахунку — дві ролі: Марини в кінострічці "Ворожіння при свічках" і внучки діда Льохи в картині "На спині у чорного кота".

Вікторія Лукашенко, фільми, зйомка,
Акторка Вікторія Лукашенко

Вікторія закінчила гімназію №16 (Мінськ), а також платне відділення факультету міжнародних відносин БДУ за фахом "Світова економіка".

Білоруський інформаційно-сервісний інтернет-портал TUT.BY повідомляв у 2016 році, що внучка Лукашенка вступила на платне відділення факультету міжнародних відносин БДУ. Однак, пізніше інформація про це зникла з мережі, залишилася лише кешована версія новини.

Вікторія Лукашенко, навчання, вуз,
Повідомлення про Вікторію Лукашенко

Батько дівчини Віктор очолює Національний олімпійський комітет Білорусі. Всього ж у Лукашенка семеро онуків: четверо дітей у сина Віктора і троє — у Дмитра.

Лукашенко, діти, онуки,
Сім'я Олександра Лукашенка

Раніше Олександр Лукашенко під час наради з пріоритетів зовнішньої політики Білорусі охарактеризував ситуацію в світі ситуацію словом "війна".

Також відомо, що Лукашенко під час одного зі своїх виступів обізвав Світлану Тихановську "дурепою" і "мерзотницею".