Літак врізався в будівлю під Міланом, загинули 2 члени екіпажу і 6 пасажирів (відео)

Літак, крах, Мілан
Фото: Скриншот | Під Міланом літак врізався в офісну будівлю, загинув весь екіпаж

Стовп чорного диму було видно за кілометри від місця аварії. В результаті події загорілися автомобілі, що стояли поруч з будівлею.

Related video

Невеликий приватний літак, на борту якого знаходилися шестеро пасажирів і два пілоти, врізався в офісну двоповерхову будівлю в передмісті італійського Мілана. В результаті весь екіпаж загинув, в самій будівлі ніхто не постраждав, так як воно було порожнім. Про це в неділю, 3 жовтня, повідомляє агентство Associated Press.

За даними видання Quotidiano Nazionale, літак вилетів з Лінате і прямував в Ольбію. Державний мовник Rai стверджує, що всі пасажири були французами. Журналісти також повідомляють, що в результаті події загорілися кілька автомобілів, які стояли неподалік від офісної будівлі. Інформації про постраждалих пасажирів або водіїв машин на даний момент немає.

Відео з місця падіння літака в передмісті Мілана

Очевидці стверджують, що стовп чорного диму піднімався від офісної будівлі в небо, його було видно за кілометри від місця події. Пожежникам вдалося загасити вогонь в будівлі, яка, за даними журналістів, знаходилося на ремонті.

Кадри з місця події
Відео з місця катастрофи літака в передмісті Мілана

Нагадаємо, нещодавно в російському Краснодарі пасажирський літак здійснив екстрену посадку через те, що в нього влучила блискавка.

Також Фокус писав про те, як влітку на житловий будинок в Івано-Франківській області впав літак, в результаті чого загинули чотири людини і виникла пожежа в будівлі.