У Франції заарештували судно з тонною кокаїну на борту: серед членів екіпажу був українець (відео)

Судно "Трад"

Затриманому українському моряку МЗС України надало юридичну і правову допомогу.

Related video

Біля французького міста Дюнкерк співробітники місцевої митниці перехопили вантажне судно, на борту якого виявилося 1127 кг кокаїну на суму понад 10 млн євро. На борту судна перебував і український моряк. Про це повідомляє видання La Voix Du Nord.

Репортаж про затримання українського моряка

Судно під прапором Ліберії прямувало з Бразилії в напрямку Антверпена, а в районі північного берега Франції було перенаправлено в Дюнкерк. Екіпаж корабля складався з 20 осіб. Серед них були громадяни РФ, Філіппін, Єгипту, Ефіопії, Румунії, а також один громадянин України.

Коментарі МЗС України

Міністерство закордонних справ України вже відреагувало на подію і підтвердило факт присутності українця серед екіпажу.

"Посольство України у Франції вже займається цією справою, надає консульську і правову допомогу. Наш громадянин забезпечений адвокатом і перекладачем. Консули контактують з французькими правоохоронними органами для з'ясування всіх обставин", — сказав речник МЗС Олег Ніколенко в коментарі "Європейській правді".

Наразі екіпаж перебуває в Парижі, де спеціальний орган по боротьбі з організованою злочинністю (Juridiction nationale chargée de la lutte contre la criminalité organisée) проводить подальше розслідування.

Раніше повідомлялося, що в індійському штаті Гуджарат була виявлена партія наркотиків, вартість якої, за деякими оцінками, становить $2.7 млрд. Поліція підозрює причетність до справи громадян Афганістану.

Біля узбережжя Плімута на яхті під прапором Ямайки співробітниками Агентства по боротьбі з національними злочинами Великобританії були заарештовані шестеро чоловіків, у яких вилучили наркотики на суму $166 млн.