У Набережних Челнах прогримів вибух у житловому будинку: під завалами залишаються люди (відео)

Вибух газу в Набережних Челнах
Фото: РИА Новости | Вибух у Набережних Челнах

Серед постраждалих — двоє неповнолітніх братів, яких з різними травмами передали медикам.

Related video

У понеділок, 25 жовтня, стався вибух газу в Набережних Челнах, в результаті чого було пошкоджено багатоквартирний будинок. Про це повідомляє РІА Новини.

Вибух прогримів в будинку на вулиці Татарстан, пошкодивши перекриття між поверхами.

Причиною вибуху називають порушення правил експлуатації газового обладнання. За даними МНС, під завалами знаходяться ще двоє осіб — вони підтримують зв'язок з рятувальниками.

Вибух газу в Набережних Челнах

Вибух газу в Набережних Челнах — чи є постраждалі?

За даними Mash, в результаті вибуху газу у Набережних Челнах постраждали четверо осіб — одного передали медикам у важкому стані. На місці НП на вулиці Татарстан у Набережних Челнах працюють більше 90 рятувальників і 35 одиниць техніки.

Вибух газу в Набережних Челнах

Вибух газу в Набережних Челнах був настільки сильним, що вся проїжджа частина усипана уламками стін, а два поверхи будівлі зруйновані. Рятувальна операція на місці НП триває, всього евакуйовано 32 людини.

За даними МНС РФ, серед постраждалих під час вибуху в житловому будинку — двоє дітей. 11-річний хлопчик і його 17-річний брат були передані медикам.

Раніше Фокус повідомляв про інший потужний вибух в Росії. 22 жовтня прогримів вибух на російському заводі "Еластик". В результаті трагедії загинуло 16 осіб, понад 20 отримали різні травми.

Також Фокус розповідав про вибух на цукровому заводі під Києвом. Інцидент стався 5 вересня на підприємстві в селі Гребінки. Несправність котлів привела до потужного вибуху на цукровому заводі, в результаті якого постраждало четверо осіб.