Американський університет звільнив професора, який переплутав імена двох темношкірих студентів

викладач, звільнений

Свою помилку викладач пояснив "помутнінням розуму" та написав студентам вибачення на дев'яти аркушах.

Related video

Університет Фордхем звільнив 46-річного професора Крістофера Трогана, який переплутав імена темношкірих студентів. Через два дні після інциденту його усунули від службових обов'язків і розпочали службове розслідування, а ще через місяць — звільнили, повідомляє ресурс Dailymail.

Після помилки професор надіслав електронний лист на дев'яти аркушах, адресований всьому курсу, на якому навчалися темношкірі студенти.

У ньому Крістофер Троган вибачався, виправдовувався "помутнінням розуму" і тим, що переплутані студенти увійшли в клас після початку заняття, коли він уже читав лекцію.

"Від вашої відповіді залежить, чи зможу я бути вашим викладачем наступного тижня. Усе залежить від вас", — звернувся до учнів лектор.

Варто зазначити, що саме цей лист і став головною причиною звільнення. Після його написання керівництво університету попросило викладача припинити спілкування зі студентами, а незабаром — піти з посади. Про це повідомив сам Троган, розповівши, що університет звинуватив його у нестачі комунікативних навичок у процесі спілкування.

Цікаво, що думки переплутаних студентів розділилися. Один із них каже, що професор і раніше неправильно називав його ім'я, і це ображало учня.

"Я відчував неповагу, почувався непочутим, тому що щоразу, коли він плутав моє ім'я, я його поправляв, але він відмахувався. Йому було все одно", — розповів він.

Другий студент тепло відгукується про викладача, не ображається на нього і здивований звільненням.

Керівництво університету не коментує ситуацію, посилаючись на те, що кадрові питання не обговорюються закладом.

При цьому сам Крістофер Троган теж належить до меншин — він одружується з чоловіком. Їхні фото з весільної подорожі на Балі розміщені на сайті фотографа.

викладач, США Fullscreen

Раніше Фокус повідомляв, що суд виправдав доцента, який взяв у студента $400 за диплом.

Також Фокус повідомляв про вінницького вчителя, якого затримали за розбещення неповнолітніх.