Джонсон вирушив до США переконувати республіканців продовжити Україні військову допомогу

Джонсон летить у США для спілкування з республіканцями
Фото: Twitter/Boris Johnson | Джонсон

Колишній британський прем'єр-міністр проведе низку зустрічей із законодавцями від Республіканської партії, щоб переконати їх надавати Україні військову допомогу для протистояння російській агресії.

Related video

Колишній глава британського уряду Борис Джонсон вирушив до Сполучених Штатів на зустріч із представниками Республіканської партії, щоб переконати їх у продовженні військової допомоги Україні. Про це повідомляє видання Reuters.

У повідомленні зазначається, що експрем'єр Великої Британії 31 січня має зустрітися з групою сенаторів-республіканців і виступити у приватному республіканському клубі.

Під час зустрічі Борис Джонсон обговорюватиме з республіканцями необхідність "західної єдності, підтримки України та що ще можна зробити проти загрози, яку являє собою Росія".

Нагадаємо, раніше Фокус інформував, що 31 січня колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у колонці для The Washington Post написав, що керівництво НАТО протягом десятиліть обіцяло Україні членство. Водночас блок відкрито сигналізував Москві, що цього не станеться. "Результат — найгірша війна в Європі за 80 років", — зазначив Джонсон.

Крім того, раніше Фокус повідомляв, що 30 січня стало відомо, що президент Росії Володимир Путін напередодні вторгнення в Україну погрожував експрем'єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону ракетним ударом. Погрози на адресу Бориса Джонсона пролунали під час телефонної розмови, яка відбулася за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення в Україну.