"Називали українцем": у Росії діти на гірках побили хлопчика за синьо-жовту "ватрушку" (фото)

діти ватрушка гірки
Фото ілюстративне. Діти катаються на "ватрушках".

9-річна російська дитина прийшла додому з великим синцем під оком через забарвлення своїх надувних санчат. Його мама вирішила не заявляти в поліцію.

Related video

У місті Нолінськ Кіровської області діти побили 9-річного хлопчика під час катання з крижаної гірки через "ватрушку" синьо-жовтого кольору. Про це повідомляє місцевий портал "Свойкировский" із посиланням на маму хлопчика Олену.

На опублікованих у мережі фотографіях на обличчі хлопчика чітко видно синець.

"От із таким синцем син повернувся сьогодні з прогулянки. І коли я дізналася причину, за що його били, м'яко кажучи, була в шоці", — прокоментувала знімок жінка.

російська дитина санки Fullscreen
Хлопчик після побиття на гірках

За словами Олени, інші діти почали називати її дитину "українцем" і накинулися на неї з кулаками через надувні санки.

ватрушка гірки Росія Fullscreen
"Ватрушка", забарвлення якої не сподобалося іншим дітям

Росіянка розповіла, що батьки призвідника, який першим накинувся на її сина, попросили вибачення перед сім'єю за інцидент. У результаті Олена вирішила не звертатися до поліції.

Однак після того, як історія стала надбанням громадськості, з нею зв'язалися співробітники відділу в справах неповнолітніх, повідомивши, що будуть розбиратися в ситуації. Після цього жінка таки дала свої свідчення.

"Що робити далі, доки не знаю. Але однозначно залучати дитину я не буду", — прокоментувала вона.

Нагадаємо, 6 лютого в Москві чоловік спробував вкрасти з Мавзолею тіло Володимира Леніна. Однак йому це не вдалося, його затримала поліція.

Сьогодні ЗМІ також повідомили, що двоє російських школярів потрапили в реанімацію після відвідин місцевого аналога McDonald's — ресторану швидкого харчування "Вкусно и точка" в центрі Москви.