Допоміг "Боїнг 747": в США жінка виграла в лотерею понад 750 мільйонів доларів

лотарея, боїнг, квиток, мільйонерка
Фото: З відкритих джерел | в США жінка виграла в лотерею понад 750 мільйонів доларів

Жінка придбала виграшний квиток в одному із продуктових магазинів в США, а коли дізналася про суму виграшу, була шокована.

Related video

У США жителька штату Вашингтон стала мільйонеркою. Вона придбала лотерейний білет за 8 доларів, натомість отримала 754 млн. доларів. Про це повідомляє Yahoo.

Зазначається, що американка Беккі Белл робила покупки зі своєю донькою в продуктовому магазині Fred Meyer в Оберні, штат Вашингтон. Там вона купила лотерейний білет Powerball.

Напередодні жінка вже придбала квиток, але коли, проходячи повз кіоск побачила на вивісці, що сума джекпоту складає 747 млн доларів, вирішила спробувати ще раз. Цифру 747 вона зауважила, як знак, оскільки впродовж 36 років працює у компанії "Боїнг 747".

"Тоді мені стало зрозуміло… Мені довелося купити ще один квиток", — розповіла Белл.

Наступного дня вона перевірила свої квитки. Перший квиток був без виграшу, а скан другого показав, що він виграв, тож їй необхідно звернутися в лотерейну контору.

"Я ніколи в житті не вигравала більш як 20 доларів, тому ви можете уявити мій шок, коли я зрозуміла, що щойно сталося", — сказала вона агентству. "Я просто заплакала".

Спочатку жінка подумала, що виграла 7 млн, але її діти пояснили, що сума виграшу складає понад 700 млн. доларів.

Виграш джекпоту дозволить новоспеченій мільйонерці піти на пенсію з компанії Boeing на кілька місяців раніше.

З 754 млн доларів родина Беккі Белл отримала лише половину, оскільки повну суму їй мали б виплачувати впродовж 30 років, а половину можна було забрати одразу.

У Канаді родина виграла джекпот у лотереї, але не змогла здобути свій приз, оскільки запізнилася із пред'явленням квитка на п'ять днів. Організатори лотереї не змогли порушити правила та видати приз переможцям.

Пенсіонери 2 роки безплатно мешкали в готелі, але попалися. Адміністрація закладу вимагає з чоловіка близько 145 тисяч євро за проживання та понад 92 тисячі євро за додаткові послуги.