Пілоти померли миттєво: біля Риму зазнали аварії військові літаки (фото, відео)

Італія авіакатастрофа. аварія літак, літак пожежа
В Італії два військові літаки 7 березня зазнали аварії

Внаслідок зіткнення військових літаків під час навчань загинули два пілоти: підполковник Джузеппе Сіпріано та майор Марко Менегелло.

Related video

У вівторок, 7 березня, в муніципалітеті Гуідонія-Монтечеліо, що поблизу Риму, два літаки ВПС зіткнулися під час навчань. Про це повідомляє Corriere della Sera.

Катастрофи зазнали літаки Siai Marchetti S-208. Близько полудня повітряні судна зіткнулися під час тренувального польоту. Один упав на газон, другий – на припарковане авто між будинками.

літак аварія, Італія аварія літаків, Італія розбилися літаки Fullscreen
Один із літаків, що зазнали аварії, впав на газон

Легкова машина за кілька секунд після падіння повітряного судна теж спалахнула.

літаки аварія, пожежа, машина, Італія аварія Fullscreen
Пожежна охорона ліквідувала пожежу, під час якої через літак, що зазнав аварії, спалахнув легковий автомобіль

Пілоти – підполковник Джузеппе Сіпріано та майор Марко Менегелло – загинули миттєво.

Інші два літаки, які брали участь у маневрах, приземлилися благополучно.

Прем'єр-міністерка Джорджа Мелоні вже висловила співчуття сім'ям загиблих. А прокуратура Тіволі розпочала розслідування. Вона має встановити причини падіння літаків, під час якого загинули люди.

Нагадаємо, 26 лютого в Італії затонув човен з мігрантами. За словами журналістів ВВС, на борту човна, який відправився з Туреччини кількома днями раніше, перебували мігранти з Афганістану, Пакистану, Сомалі, Сирії, Іраку та Ірану.

Фокус також писав про те, що 18 січня вертоліт ДСНС із топкерівництвом МВС на борту розбився у Броварах. Внаслідок чого загинуло 18 осіб, серед них — міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра МВС Євген Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович. Вони мали летіти на фронт до бійців ЗСУ.