Побачила по телевізору: дівчина випадково розкрила зраду хлопця (відео)

Дівчина, телевізор, соцмережі, TikTok, зрада, камера,
Фото: Скриншот TikTok | Дівчина випадково розкрила зраду хлопця

Кайла Гарднер її подруга під час прямої трансляції помітили, що молода дівчина намагалася взяти номер телефону іншої жінки. Чоловік фліртував із нею та обіймав її.

Related video

Користувачка TikTok Кайла Гарднер стверджує, що під час круїзу вона викрила свого партнера у зраді за допомогою камери спостереження, яка вела пряму трансляцію на телевізор у її номері. Про це розповідає The Independent.

Дівчина та її подруга перебували у каюті та перемикали телеканали, коли помітили пряму трансляцію з різних частин корабля. Вона думала, що її хлопець пішов за їжею, а натомість він намагався взяти номер телефону іншої жінки. Чоловік фліртував із нею та обіймав її.

"Ні, це не може бути він. Це дівчина, боже, боже, цього не може бути", — кричала дівчина, дивлячись на екран телевізора.

@kayla.nicole.g Replying to @floridaw0man ♬ I Got 5 On It - Tethered Mix from US - Michael Abels & Luniz

Подруги записали все, що відбувається, на свої телефони і опублікували ці відео в TikTok, які потім набрали мільйони переглядів.

У коментарях у соціальній мережі люди почали цікавитись, що сталося після описаних драматичних подій.

"Що трапилося зі зрадником у круїзі? Сподіваюся, ви викинули його за борт", — написав один із користувачів TikTok.

@kayla.nicole.g Replying to @crystal.wolfe1315 ♬ I Got 5 On It - Tethered Mix from US - Michael Abels & Luniz

Раніше Фокус писав, що в США дівчина з 23-кілограмовим собакою в рюкзаку стала зіркою соцмереж. Відеозапис, в якому американка Джекі Хорнунг несе свою лайку на прізвисько Лумі, підкорила серця багатьох користувачів TikTok. Ролик переглянули понад три мільйони разів.

Також повідомлялося, що хитра корова прикидається сплячою, щоб її не доїли. Фермери Лора і Джон Броуді стали популярними після того, як поділилися відеозаписом "упертої" корови на прізвисько Доріс. Ролик набрав 1,5 мільйона переглядів на платформі TikTok.