"Наша країна котиться в пекло": Дональд Трамп виступив перед шанувальниками у Флориді (відео)

Дональд Трамп, фото
Фото: Скриншот | Дональд Трамп

Під час виступу політик заявив, що проти нього немає жодних доказів. Також він розкритикував окружного прокурора Манхеттену та теперішнього президента США Джо Байдена.

Related video

Колишній президент США Дональд Трамп виступив у резиденції Мар-а-Лаго у Флориді перед своїми шанувальниками. Туди він прилетів одразу після засідання суду у Нью-Йорку. За словами Трампа, єдиний злочин, який він скоїв, – це допомога своїй країні. Мова Трампа транслювалася The Telegraph.

Трамп також заявив, що всі звинувачення проти нього є "партизанською атакою".

"Наша країна котиться в пекло", — сказав колишній президент США.

У своєму виступі політик також процитував неназваних аналітиків, котрі заявили, що проти нього немає вагомих доказів.

"Кожен експерт та юридичний аналітик говорив, що справи немає", — сказав він.

Трамп також негативно висловився про окружного прокурора Манхеттену Елвіна Брегга. Він назвав його справжнім злочинцем. На його думку, витік інформації в пресу має призвести до судового переслідування або принаймні до його відставки.

Крім того, під час виступу Дональд Трамп сказав, що виведення військ США з Афганістану є найганебнішим моментом в історії країни. На його думку, адміністрація Джо Байдена може привести мир до Третьої світової ядерної війни.

"Тепер відбувається масове втручання у вибори у безпрецедентних масштабах", — також заявив він.

Виступ Дональда Трампа у резиденції Мар-а-Лаго (дивитися з 48 хвилини)

Раніше Трамп у своїй соціальній мережі Truth Social прокоментував засідання суду у Нью-Йорку.

"Слухання було разючим для багатьох, оскільки у них не було жодних "сюрпризів", а отже, доказів у справі немає. Практично кожен юрист-експерт заявляв, що тут немає доказів. Нічого протизаконного не було зроблено", — написав Трамп.

Також повідомлялося, що Трамп не визнав себе винним за жодним із 34 пунктів, які були включені до обвинувального висновку. Документ йому подали 4 квітня. Незабаром після оголошення звинувачень Трамп залишив будинок суду і сів у свій кортеж, припаркований зовні. Формальний арешт із нього було знято.

Крім того, 4 квітня Дональд Трамп прибув до офісу окружного прокурора Манхеттену, де його заарештували й утримували під вартою до пред'явлення йому звинувачення.