У США 5-річна дівчинка взяла телефон мами та витратила величезну суму грошей в інтернеті

Дівчинка, дитина, мотоцикл, покупки, amazon
Фото: WAFB | Жінка не розуміє, як її дитина змогла знайти потрібні товари на Amazon

Американка Джесіка Нуньєс не розуміє, як її дитина змогла знайти потрібні товари на Amazon. Однак цікаво, що ще за день до оформлення замовлення її дочка говорила про це.

Related video

Джессіка Нуньєс із Массачусетсу (США) дозволила своїй 5-річній дочці Лілі грати з телефоном під час поїздки в машині. Дівчинка зробила замовлення на Amazon, купивши дитячі мотоцикли та ковбойські чоботи вартістю майже 4 000 доларів. Про це повідомляє UPI.

Американка повідомила, що спочатку думала, що її дочка Ліла грає на телефоні, але виявилося, що дитина витратила 3 922 долари на купівлю різних предметів. Серед них були 5 рожевих мотоциклів для їзди бездоріжжям дитячих розмірів, 5 синіх таких же мотоциклів, 10 пар жіночих ковбойських чобіт сьомого розміру та дитячий джип на батарейках.

Мама з дитиною, дівчинка, дитина, мотоцикл, покупки, amazon Fullscreen
Жінка намагається повернути всі куплені речі
Фото: WAFB

Джесіці вдалося скасувати замовлення на черевики та половину велосипедів. Але товари, що залишилися, були доставлені до її будинку. Жінка не розуміє, як її дитина змогла знайти потрібні товари на Amazon. Однак цікаво, що ще за день до оформлення замовлення її дочка говорила про це.

"Там був старший хлопчик з таким мотоциклом і Ліла була спустошена тому, що вона була надто мала, щоб кататися на ньому. Я не розумію, як вона знайшла саме цей товар", — розповіла мама дівчинки.

Тепер жінка намагається повернути всі куплені речі.

Раніше Фокус писав, що в США блогер знімав пранк із незнайомцем, який вистрілив у нього. Молодий американець Таннер Кук кілька днів виборював своє життя в реанімації після того, як незнайомий чоловік вистрілив йому в живіт. Хлопцеві довелося приймати сильні ліки, щоб упоратися з болем.

Також повідомлялося, що у Великій Британії батько 16 дітей хотів інсценувати свою смерть. Британець Кіт Макдональд зізнався, що вперше став батьком у 15 років. Коли йому виповнилося 20 років, він уже був батьком 6 дітей. Діти коштували платникам податків країни 2 мільйони фунтів стерлінгів у вигляді соціальних виплат, оскільки чоловік ніде не працював.