"Я зробила помилку": чоловік одружився з "точною копією" своєї дочки (фото)

Сімейна пара, закохана пара, чоловік і жінка,
Фото: The Mirror | Закохана пара з самого початку приховувала свої стосунки, знаючи, що їх засуджуватимуть за це

Кріс та Савана з Арізони з самого початку приховували свої стосунки, думаючи, що їх засуджуватимуть за різницю у віці. Хвилю обурення викликало те, що нова подруга чоловіка виявилася дуже схожою на його дочку.

Related video

44-річний Кріс з Арізони (США) був змушений захищати свої стосунки з 28-річною Саваною після того, як його засудили за те, що нова дружина виглядає як "точна копія" його дочки. Про це повідомляє The Mirror.

Американець є власником салону краси. Він познайомився з Саваною коли вона почала працювати у нього перукарем і він швидко перейнявся до неї почуттями. У той час Кріс переживав розлучення, через яке його життя пішло шкереберть.

"Ми познайомилися коли я прийшла до його салону, я проходила там співбесіду на посаду стиліста і не була зацікавлена в будь-яких стосунках", — згадує американка.

Сім'я, сімейна пара, чоловік, жінка, дочка, Fullscreen
Кріс (ліворуч), з дочкою Тіззі (у центрі) та дружиною Саваною (праворуч)
Фото: brit

Тільки після розлучення Кріс дозволив собі проводити більше часу з Саваною, знаходячи приводи, щоб поговорити з нею, коли вона була на зміні.

"Щойно я розлучився зі своєю колишньою я став більше розмовляти з нею, бути поряд з нею. Я відчув, що між нами є щось особливе. Я ніколи не відчував цього раніше", — розповів чоловік.

Закохана пара з самого початку приховувала свої стосунки, знаючи, що їх засуджуватимуть за це, тим більше, що дочка Кріса, 21-річна Тіззі, також працювала поряд з ними в салоні.

Коли про їхні стосунки стало відомо Кріс та Саванна зіткнулися з критикою з боку колег та незнайомих людей.

"Тіззі спочатку була дуже ображена", — сказала майбутня дружина Кріса.

Сім'я, сімейна пара, чоловік, жінка, дочка, машина, вулиця, діти Fullscreen
У Кріса троє дітей від попереднього шлюбу та троє від дружини Савани
Фото: brit

Критика стала ще сильнішою після того, як Савана почала ділитися на TikTok інформацією про їхні стосунки.

"Я зробила помилку, вказавши свій вік і вік Тіззі. Це просто початок великого масивного торнадо негативних коментарів. Більшість із них були направлені на Кріса", — сказала Савана.

Глядачі почали звинувачувати чоловіка в тому, що він хоче зустрічатися з кимось, хто схожий на його дочку.

"Я була б травмована, якби мій батько одружився з кимось, хто виглядає, так само як я", — написала одна з користувачів соцмережі.

Раніше Фокус писав, що у США 5-річна дівчинка взяла телефон мами та витратила величезну суму грошей в інтернеті. Американка Джесіка Нуньєс не розуміє, як її дитина змогла знайти потрібні товари на Amazon. Однак цікаво, що ще за день до оформлення замовлення її дочка говорила про це.

Також повідомлялося, що у США 21-річна дівчина спить у собачій клітці. Американка Лія Паркер вважає, що незвичайне місце, де вона спить, набагато комфортніше, ніж її ліжко, попри його маленькі розміри. Дівчина каже, що ночує там скоріше з міркувань самозаспокоєння.