"Найшвидша дівчина Коннектикуту" подає до суду через програш транс-бігунам (фото)

Челсі Мітчелл
Фото: New York Post | Челсі Мітчелл

За словами Челсі Мітчелл, два трансгендерні спортсмени забирають можливості у біологічних жінок. Від такої конкуренції постраждали 85 дівчат.

Related video

20-річна Челсі Мітчелл намагається домогтися, щоб оцінки у жіночому спорті були б, за її словами, послідовнішими. Вона програла близько 20 забігів через політику штату Коннектикут, яка дозволяє трансгендерним спортсменам брати участь у жіночих змаганнях. Про це повідомляє The New York Post.

Тепер Мітчелл, яка оголосила себе "найшвидшою дівчиною Коннектикуту", протестує проти політики свого штату в суді.

"Зрештою, вся справа у справедливості, у біології", — пояснила вона.

Челсі Мітчелл Fullscreen
Челсі Мітчелл, у центрі

Її рішення підтримують інші учасниці змагань з легкої атлетики. Загалом чотири позивачі подали колективний позов, намагаючись добитися того, щоб асоціація шкіл Коннектикуту скасувала правило, що дозволяє трансгендерним спортсменам змагатися разом з іншими.

Челсі Мітчелл Fullscreen
Челсі Мітчелл, ліворуч

Челсі показала рекордний час у змаганнях у 2016 році і стверджує, що відтоді її результати ставали лише кращими. За її словами, під час змагання, в якому брало участь кілька транс-спортсменів, і в якому вона програла, всім було очевидно, що ці спортсмени мають величезну перевагу.

легка атлетика Fullscreen
Челсі Мітчелл

"Два спортсмени забирають так багато можливостей у біологічних жінок. Навіть незважаючи на те, що їх двоє, вони перемагали у 15 чемпіонатах штатів", — сказала Челсі, додавши, що загалом постраждали 85 дівчат, які також брали участь у змаганнях.

легка атлетика Fullscreen
Челсі Мітчелл

Нагадаємо, що у Москві затримали екскапітана ФСБ, який хотів стати жінкою за час війни. Будучи носієм держтаємниці, трансгендерна жінка не має права виїжджати за межі РФ до 2026 року.

Також повідомлялося, що улюблениця телеекранів дівчинка-підліток стала мільйонеркою у 15 років. Ізабелла Барретт підкорила серця телеглядачів у віці п'яти років у шоу Toddlers and Tiaras.