Єнот "під'їхав" до вікна Dunkin' drive-thru і "замовив" пончик (відео)

єнот у Dunkin'
Фото: Скрин відео | Єнот отримав пончик у відомому закладі громадського харчування

Використовуючи свої надзвичайно спритні пальці, тварина змогла отримати незвичну для себе їжу.

Related video

Єнот підійшов до вікна Dunkin' drive-thru, мережі закладів із відомими сніданками та широким вибором кавових напоїв, і взяв білий глазурований пончик. Уперше відео, яке переглянули понад 21 мільйон разів на TikTok, опублікувала Саманта Джейн Ґуптілл.

Тварина стоїть на ділянці дорозі, де зазвичай автівки під'їжджають до вікна. Єнот терпляче чекає на смаколики, які йому вирішили дати працівники установи. Використовуючи свої надзвичайно спритні пальці, він ввічливо бере в лапи те, що здається смачним на вигляд пончиком із ванільною глазур’ю. Згодом він отримує їжу та швидко рушає в бік кущів, аби сховатися та перекусити.

Ролик набрав 4 мільйони вподобайок. У ньому Ґуптілл розповідає про пригоди, можливо, найввічливішого єнота Америки.

"Подивись. Мій чувак. Він хоче пончиків Dunkin", — каже Ґуптілл в очікуванні у черзі.

У Facebook жінка прокоментувала популярність відео. Вона зазначила, що дуже рада позитивній реакції людей.

У коментарях більшість фолловерів припустили, що єнот не вперше підходить до закладу. Деякі з них заявили, що неодноразово бачили тварину та приходять до Dunkin' drive-thru не тільки на сніданки й обіди, але й також поспостерігати за його поведінкою.

"Це в Оранж Сіті. Ми любимо нашого єнота", "Так мило! Він здавався звичайним", "О! Це робить моє серце щасливим! Дякую за поширення!" — висловилися користувачі в соціальній мережі.

Нагадаємо, наприкінці травня голодний ведмідь заліз у пекарню та з'їв 60 кексів. Хижак дістав коробку з кексами із фургона доставки, потім відтяг її на задній двір і з'їв увесь вміст. Люди довго намагалися прогнати тварину, зокрема використовували звуковий сигнал автомобіля, але ведмідь постійно повертався.

Також 3 червня стало відомо, що туристка з Великої Британії Ді Девайн розраховувала провести відпустку мрії в Мексиці, проте в готельному номері їй довелося зіштовхнутися віч-на-віч зі щуром, який заліз на ліжко. За вісім днів у закладі вона сплатила 2700 фунтів стерлінгів (3100 євро). Представники туристичної компанії визнали, що рівень сервісу був недостатньо високий, і запевнили, що це поодинокий випадок.