Розділи
Матеріали

Друге "золото" на Олімпіаді-2024: які медалі завоювали спортсмени з України 4 серпня

Тимур Савін

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла золото, а Ірина Геращенко — бронзу. Боксер Олександр Хижняк вийшов у фінал і битиметься за золоту медаль із суперником із Казахстану.

Дев'ятий день Олімпійських ігор-2024 приніс Україні кілька медалей, зокрема золото. Фокус підбиває підсумки чергового олімпійського дня в Парижі.

Легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко домагалися перемоги в дисципліні стрибки у висоту. Уродженка Дніпра здобула найвищу олімпійську нагороду, її суперницею була Нікола Оліслагерс, срібна призерка Олімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх завоювали олімпійські медалі

Інша українка Ірина Геращенко розділила бронзу з австралійкою Елеанор Паттерсон, у фіналі Олімпіади виступали 11 легкоатлеток.

Варто зазначити, що Ярослава Магучіх принесла Україні друге олімпійське золото. Перша вища медаль Олімпіади в Парижі дісталася жіночій збірній України з фехтування. Спортсменки здолали суперниць із Південної Кореї.

Також український 23-річний метальник молота Михайло Кохан виграв бронзу, закинувши снаряд на відстань 79,39 метрів. У фіналі Кохан виконав шість спроб. Перший раз він метнув молот на 78,54 метра, а вдруге поліпшив результат на 85 сантиметрів.

Крім цього, боксер Олександр Хижняк у ваговій категорії до 80 кг змагався за вихід у фінал із кубинцем Арленом Лопесом Кардоною. Уродженець Гуантанамо завоював золоті медалі на Іграх у Ріо-де-Жанейро і Токіо.

Варто зазначити, що стрілець з України Павло Коростильов кваліфікувався до фіналу Олімпіади-2024 зі стрільби з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів.

Нагадаємо, бельгійська спортсменка Клер Мішель була госпіталізована з кишковою інфекцією після змагань із триатлону. Спортсменка могла підхопити бактерію E.coli.

Фокус раніше писав, що до жіночих змагань з боксу на Олімпіаді в Парижі допустили двох спортсменок, які не пройшли гендерний тест.