У США покупцям пікапа Nissan Titan у навантаження віддають електрокар Nissan Leaf

Nissan Titan і Nissan Leaf
Nissan Leaf у навантаження до Nissan Titan. Фото: Сarscoops

Пропозиція більше ніж приваблива: електрокар надається в лізинг на два роки за символічні 99 центів.

Один з дилерів Nissan у Спрінгфілді (штат Вірджинія, США) вирішив простимулювати покупців саме такою пропозицією, повідомляє Сarscoops.

Що робити, якщо одна з моделей, якими ти торгуєш, рік за роком втрачає покупців, а друга, інноваційна, не приваблює тієї кількості клієнтів, яку хотілося б бачити в шоурумі?

Вихід є: запропонувати обидві моделі за принципом "два в одному". Якщо точніше, то всім покупцям пікапа Nissan Titan 2020 або 2021 модельного року в навантаження безкоштовно віддадуть новенький електрокар Nissan Leaf!

Nissan Titan 2020 модельного року з дворядною кабіною Crew Cab
Nissan Titan 2020 модельного року з дворядною кабіною Crew Cab

Звичайно, не подарують — передадуть в лізинг на 2 роки (або 16 тисяч кілометрів). Але ціна — чисто символічна: 99 центів. І не за місяць, а всього за весь 2-річний термін.

Окремо уточнюється, що ніяких додаткових платежів по отриманню Nissan Leaf не потрібно — крім, власне, оплати вартості Nissan Titan. Найдоступніша версія пікапа зараз у цього дилера коштує $49 400.

Як не крути, пропозиція дуже принадна, адже Nissan Leaf, який пропонуються в лізинг, всі до єдиного у вдосконаленій версії Plus — тобто з електромотором потужністю 218 к.с. і батареєю 62 кВтг, яка дозволяє на одній зарядці проходити до 364 км. Зазвичай ціни на Nissan Leaf Plus стартують з $38 270 (при цьому розмір виплати держави за програмою розвитку електромобілів становить $7500). Так що можливість отримати такий електромобіль на 2 роки за 99 центів виглядає просто фантастичною!

Nissan Leaf
Nissan Leaf

Що стосується обсягів продажів двох зазначених моделей, то Nissan Titan минулого року вибрав 26 441 покупець. У Nissan Leaf на другому за розміром ринку у світі справи ще гірші: у 2020-му електромобіль купили всього 9559 осіб.

Цікаво, чи спрацює приваблива пропозиція дилера з Вірджинії і чи наслідуватимуть інші представники Nissan в США його приклад?

Раніше Фокус повідомляв, що в Україні електрокар Nissan Leaf за перший дня продажів зібрав замовлень на 20 млн гривень. Ціна ліфа на нашому ринку становить 976 490 гривень.

Також ми розповідали, що онук королеви Великобританії Єлизавети II, принц Вільям, не впорався з керуванням гоночного електрокару. Спадкоємець британської корони пілотував позашляховий 50-сильний спорт-прототип Odyssey 21.