Ілон Маск поділився новими подробицями найшвидшого і найкрутішого електрокара Tesla

Tesla Roadster 2023, Tesla Roadster, нова Tesla Roadster, суперкар Tesla Roadster, електромобіль Tesla Roadster
Фото: Tesla | Tesla Roadster запустять у виробництво з 2023 року

Суперкар Tesla Roadster надійде у виробництво з 2023 року. Електромобіль оснастять силовою установкою з трьома моторами.

Related video

Старт виробництва Tesla Roadster знову відклали. Спортивна модель стане на конвеєр в 2023 році. Про це заявив Ілон Маск на щорічних зборах акціонерів Tesla, повідомляє Auto Express.

Причини черговий відстрочки очевидні — глобальний дефіцит мікрочіпів і пандемія коронавируса, що порушила графіки поставки комплектуючих до електрокарів. Раніше через брак мікрочіпів і інших компонентів на кінець 2022 року перенесли старт виробництва пікапа Tesla Cybertruck.

Tesla Roadster 2023, Tesla Roadster, нова Tesla Roadster, суперкар Tesla Roadster, електромобіль Tesla Roadster Fullscreen
Першими випустять 1000 електромобілів в версії Founders Series
Фото: Tesla

Нова Tesla Roadster не настільки важлива для компанії, як Cybertruck, а тому клієнтам, які зробили передоплату, доведеться почекати до 2023 року. За словами Ілона Маска, першими свої машини отримають 1000 замовників лімітованої версії Founders Series за 250 тис. доларів і тільки потім стартує виробництво базової модифікації вартістю $ 200 тис.

Електричний суперкар оснастять силовою установкою від Tesla Model S Plaid з трьома моторами потужністю понад 1000 л. с. Він зможе розганятися до 100 км/год за 1,9 с і до 160 км/год — за 4,2 с. Максимальна швидкість перевищує 400 км/ч. Для тих, кому цього здасться мало, запропонують пакет Space X зі спеціальними ракетними прискорювачами — з ними розгін до сотні займе рекордні 1,1 с.

Tesla Roadster 2023, Tesla Roadster, нова Tesla Roadster, суперкар Tesla Roadster, електромобіль Tesla Roadster Fullscreen
Розгін до 100 км/год займає від 1,1 до 1,9 с
Фото: Tesla

Також електрокар Tesla Roadster зможе проїхати близько 1000 км без підзарядки, адже він отримає акумуляторну батарею ємністю близько 250 кВт ∙ год з інноваційними кремнієвими анодами.

Раніше Фокус повідомляв, що Tesla готує квадроцикл. Він стане найбезпечнішим у світі.