Ford зіткнувся з незвичайним дефіцитом і зупиняє виробництво авто

логотип форд, логотип Ford, Ford F-150, логотипи Ford, логотип Ford
Фото: ABC News | Для нових Ford не вистачає табличок із логотипом бренду

На складах закінчилися таблички із логотипами Ford для різних моделей американської марки. Компанія-постачальник призупинила їх випуск, а налагодити виробництво самотужки не вдалося.

Related video

Концерн Ford Motor зненацька зіткнувся з нестачею логотипів для авто. З цієї причини довелося призупинити роботу на деяких підприємствах. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

З'ясувалося, що на американських складах концерну не вистачає табличок з лого Ford для 45 тисяч машин різних моделей. Зокрема, без знаменитих синіх овалів залишилися пікапи Ford F-150 — це наймасовіша модель марки та найпопулярніше авто у США.

логотип Ford, логотип Ford, Ford F-150, логотипи Ford, логотип Ford Fullscreen
Без логотипів залишилися пікапи Ford F-150
Фото: Ford

Річ у тому, що таблички з логотипами Ford випускає компанія-підрядник Tribar Technologies із Детройта. Однак у серпні виробництво припинили через екологічний скандал — з'ясувалося, що вона зливала токсичні відходи у міську каналізацію.

Важливо
Шість коліс та ціна $400 тисяч: представлено найнеймовірніший пікап Ford (фото)
Шість коліс та ціна $400 тисяч: представлено найнеймовірніший пікап Ford (фото)

Альтернативних постачальників поки знайти не вдалося. Спочатку за допомогою 3D-принтера намагалися налагодити випуск тимчасових табличок, але їхня якість виявилася незадовільною. Звичайно, відсутність логотипів не впливає на характеристики авто, але Ford не хочуть передавати покупцям машини без розпізнавальних знаків.

Раніше Фокус повідомляв, що через дефіцит комплектуючих також призупинять виробництво кросовера Toyota RAV4.