Пікап Toyota подолав 1,8 мільйона кілометрів без серйозних несправностей (фото)

Toyota Tacoma, пікап Toyota, надійність авто
Фото: the drive | Toyota Tacoma перебуває у чудовому стані та не потребує ремонту

Пікап Toyota Tacoma регулярно обслуговували на СТО та змінювали мастило кожні 8000 км. Для автомобіля купували виключно оригінальні запчастини.

Related video

У США виявили феноменально надійну Toyota Tacoma 2008 року. Пікап проїхав близько 1,8 мільйонів кілометрів без серйозних несправностей. Про це пише сайт The Drive.

На одометрі автомобіля застигла цифра 999 999 миль (1,6 млн. км). Власник його не обнуляв, але тепер користується бортовим комп'ютером для розрахунку пробігу.

Toyota Tacoma, пікап Toyota, надійність авто Fullscreen
На одометрі застигла цифра 999 999 миль
Фото: the drive

Пікап Toyota Tacoma експлуатується в Аризоні і останні 10 років обслуговувався на тому самому СТО. Йому регулярно змінювали мастило та фільтри кожні 8000 км.

Переважно ремонт Toyota Tacoma зводився до заміни розхідників у двигуні та ходовій. Втім, все ж таки довелося двічі позапланово поміняти ланцюг ГРМ і встановити новий генератор. Власник купував винятково оригінальні запчастини.

Важливо
Пробіг 300 000 км — не проблема: названі найнадійніші та найдовговічніші авто
Пробіг 300 000 км — не проблема: названі найнадійніші та найдовговічніші авто

На кузові Toyota Tacoma, звичайно, види сліди активної експлуатації, проте до технічної "начинки" авто претензій немає. Воно жодного разу не підвело в дорозі, а його 2,7-літровий 159-сильний бензиновий двигун та 5-ступінчаста механічна КПП перебувають у чудовому стані.

Раніше Фокус розповідав про Porsche 911 з пробігом у мільйон кілометрів. Спорткар 20 років використовували для повсякденної їзди.

Також ми писали про Honda Civic, що проїхала 400 000 км всього за рік без жодних проблем.