У BMW 7 Series 2023 тепер можна дивитися футбольні матчі (фото)

BMW, BMW 7 Series, Футбол, Бундесліга, Фото, Авто, Автомобілі, Функції, Програми
Фото: BMW | BMW 7 Series отримав нове оновлення розважальної системи для фанів футболу

У флагманському седані BMW 7 Series тепер можна дивитись матчі Бундесліги. Функція доступна для власників моделі у Німеччині.

Related video

BMW продовжує розширювати можливості розважальної системи флагманського седана 7 Series 2023 (G70). У власників авто у Німеччині тепер є можливість дивитися матчі Бундесліги. Про це повідомили на сайті BMW Blog.

Для BMW 7 Series 2023 у Німеччині вийшло бездротове оновлення, що додає контент на запит з Бундесліги. Пілотна програма спочатку впроваджується у Німеччині та розрахована до 31 березня 2024 року.

BMW Fullscreen
Програма для перегляду матчів Бундесліги завантажується автоматично з новим оновленням
Фото: BMW

Тепер футбольні вболівальники, які володіють останнім флагманом BMW, можуть дивитись матчі Бундесліги у своєму автомобілі за допомогою функції потокового відео. Для цього достатньо активувати власну eSIM.

Bundesliga In-Car встановлюється на автомобіль в автономному режимі. Якість трансляції обіцяють на найвищому рівні завдяки вбудованій антені за допомогою з'єднання 5G.

Для безпеки дивитися матчі можна буде лише за умови, що BMW 7 Series не перебуватиме в русі. Коли ви почнете їхати, відеотрансляція припиниться, але збережеться аудіопотік.

BMW Fullscreen
Під час руху дивитися матчі не можна
Фото: BMW

Також у додатку з'явиться корисна функція "ярлики у матчі". Штучний інтелект автоматично шукатиме найцікавіші моменти матчу, після чого згенерує короткі кліпи для перегляду. Вони супроводжуватимуться коментарями англійською мовою. Крім цього, в Bundesliga In-Car можна буде знайти зведення ігрових днів та іншу інформацію про матчі.

Важливо
BMW випустили двомільйонний седан 7 Series (фото)
BMW випустили двомільйонний седан 7 Series (фото)

Найближчим часом додаток стане доступним в Австрії та Швейцарії. Після цього нове оновлення тестуватимуть у Великій Британії та США.

Раніше Фокус розповів, що в Україну привезли новий BMW 7 Series 2023 модельного року.