Розкрито перші подробиці нового флагманського кросовера Opel: він змінить Insignia

Opel Insignia, кросовер Opel, новий Opel, новий кросовер Opel
Фото: Opel | Opel Insignia зняли з виробництва через низький попит

Наступник Opel Insignia буде вельми нетиповим кросовером на кшталт Citroen C5 X. Очікується, що модель запропонують у бензинових та гібридних версіях.

Related video

У лінійці Opel з'явиться новий великий кросовер. Флагманська модель зміниться Opel Insignia. Цю інформацію підтвердив виданню Auto Express шеф-дизайнер Opel та Vauxhall Марк Адамс.

Opel Insignia достроково зняли з виробництва 2022 року через різке падіння попиту. Моделі D-класу зараз втрачають популярність, адже покупці все частіше вибирають кросовери.

Opel Insignia, кросовер Opel, новий Opel, новий кросовер Opel Fullscreen
Найближчим родичем нової моделі стане Citroen C5 X
Фото: Stellantis

"Покупцям подобаються висока посадка та почуття захищеності в кросовері. Нашим завданням є домогтися поєднання цих переваг з економічністю", — зазначив Марк Адамс.

За його словами, новий Opel буде досить нетиповим кросовером. Щоб знизити витрати палива, автомобілю зменшать масу і зроблять його більше "легковим".

Важливо
Opel презентував недорогий електрокросовер із запасом ходу понад 400 км (фото)
Opel презентував недорогий електрокросовер із запасом ходу понад 400 км (фото)

Очікується, що кросовер Opel збудують на платформі ЕМР2 концерну Stellantis. Він стане близьким родичем Citroen C5 X — ще одного нестандартного кросовера.

Найімовірніше, новий Opel нагадуватиме універсал, як і Citroen. У французького побратима повинні запозичити і двигуни — бензинові турбомотори об'ємом 1,2 л (130 к. с.) та 1,6 л (180 к. с.), а також 225-сильну гібридну установку.

Раніше Фокус повідомляв, що на український ринок вийде нестандартний седан-кросовер Citroen C4 X.