Українським водіям видаватимуть автомобільні номери нового зразка

Автомобільні номери, МВС, Закони, Авто, Автомобілі, Водії, Дія, Сервіси, Українці
Фото: 24 канал | Нові номери призначені для авто, які оформлені онлайн чи через "Дію"

Нові автомобільні номери не використовуватимуть перші два символи для позначення регіону. Вони показуватимуть спосіб реєстрації транспортного засобу.

Related video

У МВС України затвердили номери для автомобілів нового зразка. Вони призначені для авто, які будуть оформлені онлайн чи через "Дію". Про це йдеться у наказі відомства.

Вже у 2023 році власники нових зареєстрованих транспортних засобів отримають нові номери. Під час оформлення онлайн або через Дію перші два символи, які позначають регіон України, замінять на інші позначення.

Важливо
В Україні водіїв перевірятимуть на алкогольне сп'яніння за новими правилами
В Україні водіїв перевірятимуть на алкогольне сп'яніння за новими правилами

Для таких автомобілів використовуватимуть літери:

  • ED, DC — для реєстрації в електронному кабінеті водія у Єдиному державному реєстрі єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України
  • DI, PD — для реєстрації через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, зокрема з використанням сервісу "Дія"

Раніше Фокус писав, що в Україні сезонна зміна шин може бути обов'язковою. У такий спосіб можна підвищити безпеку дорожнього руху в осінньо-зимовий період.

Також ми повідомляли, що в Україні на автомобілістів чекає безліч змін, пов'язаних зі складанням іспитів на права, покараннями за порушення правил дорожнього руху та зміною вартості водійських посвідчень.