Старий 54-річний Chevrolet пішов із молотка за ціною нового Bugatti (фото)

Chevrolet Corvette ZL1, Chevrolet Corvette C3, Chevrolet Corvette 1969, Chevrolet Corvette Stingray
Фото: RM Sotheby's | Chevrolet Corvette ZL1 продали за $3,14 мільйона

Усього існує лише два Chevrolet Corvette ZL1 із надпотужним 560-сильним V8 під капотом. Спорткар здатний розігнатися до 100 км/год за 3,9 секунди і розвинути 320 км/год.

Related video

У США на аукціоні RM Sotheby's за $3,14 мільйона продали кабріолет Chevrolet Corvette Stingray 1969 року. Ціна авто перевершила всі очікування та встановила новий рекорд – це найдорожчий Corvette в історії. Подробиці авто розкрили на офіційному сайті аукціонного дому.

Як правило, стандартні Chevrolet Corvette C3 кінця 60-х коштують не більше за $100 000. Така висока вартість на рівні Bugatti Chiron обумовлена тим, що продали особливий Corvette ZL1. Таких авто існує лише два – купе та кабріолет.

Chevrolet Corvette ZL1, Chevrolet Corvette C3, Chevrolet Corvette 1969, Chevrolet Corvette Stingray Fullscreen
ZL1 став найдорожчим Chevrolet Corvette в історії
Фото: RM Sotheby's

Chevrolet Corvette ZL1 — експериментальна заряджена версія моделі з 7,0-літровим алюмінієвим V8 від перегонового авто. Його потужність складає 560 к. с. і для 60-х років це був неймовірний показник.

Важливо
Надзвичайно рідкісний суперкар Mercedes-Benz продадуть на аукціоні за рекордну суму (фото)
Надзвичайно рідкісний суперкар Mercedes-Benz продадуть на аукціоні за рекордну суму (фото)

Такий Chevrolet Corvette здатний розігнатися до 100 км/год за 3,9 с та розвинути 320 км/год. Він був найшвидшим авто свого часу, адже Ferrari та Lamborghini тих років не досягали навіть 300 км/год.

Щоб впоратися з такою міццю, автомобілю допрацювали підвіску та гальма. Крім того, у нього немає обігрівача, кондиціонера, радіо чи електросклопідйомників – їх прибрали для зниження ваги.

Першим власником авто був гонщик Джон Мейхер і спочатку він змагався навіть на Corvette ZL1. Втім, згодом машина стала колекційною та дуже рідко виїжджала з гаража. Спорткар відреставрований та виглядає як новий.

Раніше Фокус повідомляв, що на аукціон RM Sotheby's виставили і найкрасивіший Ferrari в історії.

Також ми писали, що з молотка піде унікальний кабріолет Delahaye 1950 року, створений українцем.