Китайська Lada: "АвтоВАЗ" випускатиме кросовери на колишньому заводі Nissan

АвтоВАЗ, Lada, Росія, РФ, Авто, Автомобілі, Моделі, Кроссовери, Китай, Новинки, Завод, Nissan
Фото: Ведомости | Нова модель Lada буде заснована на FAW Bestune T77

На колишньому заводі Nissan у Санкт-Петербурзі збиратимуть нову модель Lada на основі FAW Bestune T77. Автомобілі лише трохи відрізнятимуться один від одного.

Related video

Російська компанія "АвтоВАЗ" збирається налагодити виробництво першого автомобіля на колишньому заводі Nissan у Санкт-Петербурзі. Про це розповіли на сайті ТАСС.

Нова модель Lada буде представлена на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, що проходитиме з 14 по 17 червня. За чутками, це буде копія китайського кросовера FAW Bestune T77 — таким чином "АвтоВАЗ" повторить шлях "Москвича".

FAW Bestune T77 Fullscreen
FAW Bestune T77
Фото: FAW

В "АвтоВАЗі" розпочали прискорену підготовку старту виробництва нового авто. Серійну збірку автомобілів планують розпочати у травні-червні 2023 року.

Чутки про використання кросовера FAW Bestune T77 як нову модель Lada підкріплюють тестові автомобілі, які помітили в Центрі Інжинірингу "АвтоВАЗу" в Самарській області. На прототип було встановлено 1,5-літровий турбований двигун на 160 к.с.

Важливо
Російський "АвтоВАЗ" зупиняє виробництво через проблеми з постачанням запчастин
Російський "АвтоВАЗ" зупиняє виробництво через проблеми з постачанням запчастин

У "АвтоВАЗі" заявили, що на колишньому заводі Nissan випускатимуть моделі авто в сегментах C і D. До 2030 року в лінійці концерну з'являться автомобілі на новій платформі, яку також можуть запозичити від китайських колег.

Раніше Фокус повідомив, що "АвтоВАЗ" знову урізає оснащення своїх моделей.